Wychowankowie Wybrzeża


Imię i nazwiskoRok ur.LicencjaOdn. lic.
1. Abakumow Sławomir196919851993
2. Andrykowski Rajmund19??19??
3. Bartczak Jarosław19741992
4. Bażydło Krzysztof1978199?
5. Berdys Zbigniew19511971
6. Berliński Mirosław19601976
7. Beśko Patryk19962011
8. Białek Jerzy19541973
9. Bieliński Aureliusz19972013
10. Bladowski Benedykt19621979
11. Bogdański Jacek19751995
12. Bożykowski Andrzej19531971
13. Buczyński Arkadiusz19751992
14. Chojnacki Tadeusz19551975
15. Chrzanowski Piotr19681984
16. Ciupik Tomasz19801997
17. Dawidowski Dawid19972013
18. Dera Marek19731990
19. Dobraczyński Krzysztof19531974
20. Duba Wiesław19461969
21. Dunajski Zbigniew194719??
22. Dzikowski Grzegorz19591978
23. Dzwonkowski Mirosław19621981
24. Fede Krzysztof19571975
25. Fedeczko Krzysztof19661982
26. Fedeczko Robert19822001
27. Fedeczko Roman19611980
28. Formela Maciej19882005
29. Gągolewicz Jan19531969
30. Gienieczko Krzysztof19671983
31. Górecki Sławomir19731990
32. Górski Maciej19872005
33. Grycan Marek19541973
34. Haska Dariusz19671985
35. Hoppe Jerzy19391965
36. Jackiewicz Paweł19912008
37. Jakoniuk Witold19571977
38. Jamont Mieczysław195419771978
39. Kalinowski Jacek19731991
40. Kalinowski Jarosław196919881996
41. Kamiński Marcin19791997
42. Kierpal Stanisław19421965
43. Klein Rafał19711989
44. Kłyszewski Łukasz19852004
45. Kołacki Jan19591975
46. Kołodziejczyk Andrzej19541976
47. Kołodziejczyk Paweł19872005
48. Kossakowski Dominik19972012
49. Kowalczyk Mariusz19741992
50. Kowalewski Henryk19551975
51. Kowalski Stanisław194719??
52. Kreczyński Robert19791996
53. Kwidzyński Marian19641982
54. Landowski Benedykt19561977
55. Laskowski Piotr196519841990
56. Łęc Marcin19801997
57. Maraszek Janusz19511971
58. Marsz Leszek19491968
59. Marynowski Andrzej19551973
60. Matyjas Kamil19952012
61. Miaśkiewicz Bartosz19862002
62. Mischke Leszek196519851990
63. Niziołek Jakub19801997
64. Olechwierowicz Tomasz19862004
65. Olszewski Jarosław196919852002
66. Papakul Leszek19511971
67. Pawłowicz Waldemar19521973
68. Pawłowski Maciej19862003
69. Pieszczek Krystian19952010
70. Podgórski Mariusz19671983
71. Podlecki Zbigniew194019??
72. Popławski Kamil19902007
73. Pous Antoni19431967
74. Puszko Artur19751996
75. Pyc Rafał1980199?
76. Rybakowski Dariusz19912008
77. Sikora Gerard19431969
78. Siudek Krzysztof19541971
79. Skrobisz Bogdan19521971
80. Sosnowski Jarosław19661982
81. Sperz Damian19902006
82. Stańczyk Krzysztof19621981
83. Stenka Dariusz19631980
84. Stormowski Paweł19791995
85. Strongowski Jarosław19671985
86. Szupienko Tomasz19711990
87. Szymko Cyprian19902007
88. Szymko Marcel19922008
89. Szymko Grzegorz19611977
90. Szymko Piotr19631980
91. Szyperek Leszek19551977
92. Ślaz Bolesław19471967
93. Światłowski Adam19751992
94. Świętosławski Zygmunt19631981
95. Uzarek Roman19691986
96. Walczak Jakub19822000
97. Wielemborek Rafał19842001
98. Wielemborek Roman19581979
99. Winter Roman19481965
100. Wittstock Krzysztof19952011
101. Włoch Janusz19491970
102. Zagórski Andrzej19531973
103. Zieliński Roman19511969
104. Ziółkowski Jan19391965
105. Żebrowski Bartłomiej19781995
106. Żebrowski Dominik19761992
107. Żyto Piotr19621980

Jeśli zauważyłeś błąd na tej stronie, skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@wybrzezegdansk.pl

Najbliższy mecz

Sobota, 27 maja 2017 r.godz. 16:00

Euro Finannce Polonia Piła VII runda Nice Pierwszej Ligi Żużlowej, wyjazd Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Euro Finannce Polonia Piła

www rywala | bilety

Ostatni mecz

Arge Speedway Wanda Kraków

43:47 niedziela, 21 maja 2017 r. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
43:47

relacja | www rywala

Tabela Nice PLŻ

L.p. Drużyna M P +/-
1. Polonia Piła 4 8 +39
2. Zdunek Wybrzeże 3 5 +22
3. Lokomotiv Daugavpils 4 4 +12
4. Speedway Wanda Instal Kraków 4 4 -14
5. Orzeł Łódź 4 3 -14
6. Grupa Azoty Unia Tarnów 2 2 +26
7. Stal Betad Leasing Rzeszów 4 2 -13
8. Polonia Bydgoszcz 5 2 -58

MDMP

L.p. Drużyna M P +/-
1. Wybrzeże Gdańsk 3 9 +134
2. MRGARDEN GKM Grudziądz 3 6 +111
3. KS Toruń 3 6 +108
4. Orzeł Łódź 4 2 +55
5. SCKM Włókniarz Cz-wa 3 1 +62

Liga Juniorów

L.p. Drużyna M P +/-
1. KantorOnline ViperPrint Włókniarz 7 33,5 147
2. Fogo Unia Leszno 7 31 137
3. Spar Falubaz Zielona Góra 7 28,5 140
4. Unibax Toruń 7 23 120
5. Grupa Azoty Tarnów 7 18 119
6. Stal Gorzów 7 16,5 115
7. Betard Sparta Wrocław 7 13,5 96
8. Renault Zdunek Wybrzeże 7 4 88

Typowanie

1. TOMAN69 89 pkt. +5 pkt.
2. mysy 89 pkt. 0 pkt.
3. pawel1985 88 pkt. +5 pkt.
4. danmark marek 85 pkt. +5 pkt.
5. dave91 81 pkt. 0 pkt.
Jesteśmy na Facebooku

Jesteśmy na Facebooku

Zostań naszym fanem na FB i bądź na bieżąco!

Oferta marketingowa

Oferta marketingowa

Zapoznaj się z ofertą reklamową naszego klubu na sezon 2016. Zostań Sponsorem gdańskiego żużla!

Baza kibiców

Baza kibiców

Zapisz się do grona fanów, którzy bezpłatnie otrzymują informacje i oferty z klubu prosto na swoją skrzynkę mailową.