Terminarz Ligowy

Część zasadnicza:

1 runda: sobota 11 lipca / niedziela 12 lipca
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów ŻSSA                                                 
e-Winner Apator Toruń  - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno  
KŻ Orzeł Łódź - Speedway Lokomotiv Daugavpils
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

2 runda: sobota 18 lipca / niedziela 19 lipca
Speedway Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Unia Tarnów ŻSSA  - e-Winner Apator Toruń
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź

3 runda: sobota 25 lipca / niedziela 26 lipca
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Speedway Lokomotiv Daugavpils
Unia Tarnów ŻSSA - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
e-Winner Apator Toruń - KŻ Orzeł Łódź

4 runda:  sobota 1 sierpnia /niedziela 2 sierpnia
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Lokomotiv Daugavpils – e-Winner Apator Toruń
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Unia Tarnów ŻSSA
KŻ Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

5 runda: poniedziałek 3 sierpnia / czwartek 6 sierpnia
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KŻ Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
e-Winner Apator Toruń  - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Unia Tarnów ŻSSA  - Speedway Lokomotiv Daugavpils

6 runda: sobota 8 sierpnia / niedziela 9 sierpnia
e-Winner Apator Toruń - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Lokomotiv Daugavpils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Unia Tarnów ŻSSA
KŻ Orzeł Łódź - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

7 runda: sobota 15 sierpnia / niedziela 16 sierpnia
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Speedway Lokomotiv Daugavpils
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – e-Winner Apator Toruń
Unia Tarnów ŻSSA - Orzeł Łódź

8 runda: sobota 22 sierpnia / niedziela 23 sierpnia
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Lokomotiv Daugavpils - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
e-Winner Apator Toruń - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź - Unia Tarnów ŻSSA

9 runda: sobota 29 sierpnia / niedziela 30 sierpnia
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - e-Winner Apator Toruń -
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Speedway Lokomotiv Daugavpils
Unia Tarnów ŻSSA - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - KŻ Orzeł Łódź

10 runda: sobota 5 września / niedziela 6 września
KŻ Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - e-Winner Apator Toruń
Speedway Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów ŻSSA

11 runda: sobota 12 września / niedziela 13 września
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
e-Winner Apator Toruń - Speedway Lokomotiv Daugavpils
Unia Tarnów ŻSSA - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - KŻ Orzeł Łódź

12 runda:   sobota 18 września / niedziela 19 września
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Lokomotiv Daugavpils - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów ŻSSA
KŻ Orzeł Łódź - e-Winner Apator Toruń

13 runda: sobota 26 września / niedziela 27 września
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speedway Lokomotiv Daugavpils
e-Winner Apator Toruń - Unia Tarnów ŻSSA
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

14 runda: sobota 3 października / niedziela 4 października
Unia Tarnów ŻSSA - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno  - e-Winner Apator Toruń  
Speedway Lokomotiv Daugavpils - KŻ Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp

Część finałowa
1 runda finałowa: piątek 9 października
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej - 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej - 2 w tabeli po części zasadniczej

2 runda finałowa: sobota 10 października
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej - 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej - 3 w tabeli po części zasadniczej

3 runda finałowa: piątek 16 października
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

4 runda finałowa: niedziela 18 października, poniedziałek 19 października
zwycięskie drużyny z (a) i (b)



Następny mecz:

11.07.2020, 00:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
2 eWinner Apator Toruń 0 0 0
3 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
4 CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 0 0 0
5 SK Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
6 KŻ Orzeł Łódź 0 0 0
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0
8 Unia Tarnów 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus