Bilety i Karnety


Ceny biletów na mecz z ebebe PSŻ Poznań (3 czerwca, godz. 16:30)

bilety.wybrzezegdansk.pl
 


 

Ceny biletów na sektory zielony, niebieski i żółty (gości):

Normalny 40 zł, Ulgowy 30 zł

 

Ceny biletów na trybunę krytą (czerwoną):

Normalny 50 zł, Ulgowy 40 zł

Bilet na sektory VIP (w cenie jeden posiłek i jeden napój - alkoholowy lub bezalkoholowy - w ramach cateringu stadionowego na trybunie czerwonej i zielonej, program, parking, wejście do parku maszyn po zwolnieniu motocykli przez sędziego, ok. 20 minut po ostatnim wyścigu):

100 zł.

 

Internetowa sprzedaż wejściówek ruszy w najbliższych dniach na bilety.wybrzezegdansk.pl

UWAGA: Miejsca na sektorach zielonym, niebieskim i żółtym nie są numerowane.

 

Ulga obowiązuje: osoby urodzone w 2005 roku i młodsze na podstawie okazania dokumentu lub legitymacji, osoby powyżej 65. roku życia.

Uczniowie szkół podstawowych oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności (I grupa) wejdą na zawody na podstawie programu zawodów w cenie 15 zł.

Dzieci do lat 7 wejdą na zawody bezpłatnie.

 

Podopieczni Domów Dziecka wraz z opiekunem grupy wejdą na zawody bezpłatnie po uprzednim zgłoszeniu na klub@wybrzezegdansk.pl lub pod numerem telefonu 519-185-422.

 

Raz w sezonie posiadacz GDAŃSKIEJ KARTY MIESZKAŃCA może odebrać darmowy bilet na mecz Zdunek Wybrzeża w Gdańsku. Każdorazowo do odbioru darmowej wejściówki będzie uprawnionych 100 pierwszych osób, które zgłoszą się po nie z Kartą Mieszkańca w Biurze Klubu przy ul. Zawodników 1 w tygodniu poprzedzającym mecz. W przypadku meczu z ebebe PSŻ Poznań bilety można odbierać w dniach 29 maja - 2 czerwca. Bilety można zamawiać także przez internet wysyłając maila na adres klub@wybrzezegdansk.pl W tytule maila należy wpisać "bilety karta mieszkańca Poznań", a w treści podać imię i nazwisko oraz numer karty. W mailu zwrotnym odeślemy bilety w formacie .pdf. Wydruk biletów nie jest konieczny, wystarczy okazać je na telefonie.

Bilety na sektor żółty (gości) będzie można kupić w dniu meczu w oznaczonej kasie, po podaniu danych osobowych. Grupę zorganizowaną wraz z listą uczestników wyjazdu (imię i nazwisko plus PESEL) należy zgłosić do 2 czerwca, do godz. 12 na adres klub@wybrzezegdansk.pl

Niestrzeżony parking od ul. Zawodników (PARKING 2), na terenie po hali GKS Wybrzeże, jest bezpłatny dla posiadaczy karnetów. Dla posiadaczy biletów na mecz jest płatny 10 zł.

W przypadku zgłoszenia zorganizowanej grupy kibiców gości, będzie miała ona wydzielony parking, pozostali parkują razem z kibicami gospodarzy.

 

  

 

\

 

 

 

 

 

 

 

 

Następny mecz:

11.06.2023, 14:00 / Landshut

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Enea Falubaz Zielona Góra 7 15 +102
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 7 10 +36
3 ROW Rybnik 8 7 -22
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 8 7 -19
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 8 6 -43
6 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 6 6 -10
7 InvestHousePlus PSŻ Poznań 8 6 - 26
8 Trans MF Landshut Devils 8 6 - 18

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus