Kadra

Adepci GKŻ Wybrzeże trenujący w klasie 500 cc

Kacper Król
Data urodzenia: 02.01.2008

W 2021 roku uzyskał licencję w klasie 250 cc. Wcześniej ścigał się w klasie 125 cc. W 2022 roku rozpoczął treningi w klasie 500 cc. Licencję będzie mógł zdać w sezonie 2023.

Eryk Kamiński
Data urodzenia: 13.04.2008

W 2021 roku uzyskał licencję w klasie 250 cc. Wcześniej ścigał się w klasie 125 cc. W 2022 roku rozpoczął treningi w klasie 500 cc. Licencję będzie mógł zdać w sezonie 2023.

Adepci GKŻ Wybrzeże trenujący w klasie 250 cc

Antoni Kawczyński
Data urodzenia: 29.04.2008

Od początku jazdy charakteryzuje się przebojowością i odwagą. Ma w sobie dużo zapału do treningów i jazdy.  Mistrz Polski na mini torze z sezonu 2020. W 2021 roku uzyskał licencję w klasie 250 cc. W 2022 roku rozpocznie treningi w klasie 500 cc.

Albin Siwa
Data urodzenia: 04.09.2008

W 2021 roku zaczął treninigi w klasie 250 cc zaczynając odrazu od ścigania na motocyklach o tej pojemności. W 2022 roku podejdzie do egzaminu na licencję 250 cc.

Jakub Malina
Data urodzenia: 19.08.2009

W 2021 roku zaczął treninig w klasie 250 cc. Wcześniej trenował w klasie 125 cc. W 2022 roku podejdzie do egzaminu na licencję 250 cc.

Adepci GKŻ Wybrzeże trenujący w klasie 85-125 cc

Maksymilian Brzeski
Data urodzenia: 21.06.2013
 Przygotowuje się do egzaminu na licencję w klasie 125 cc.

Artur Czajkowski
Data urodzenia: 07.05.2013 

 Przygotowuje się do egzaminu na licencję w klasie 125 cc.

Antoni Jabłoński
Data urodzenia: 22.07.2011 

W 2021 roku uzyskał licencję na starty w klasie 125 cc.

Seweryn Kapiszka
Data urodzenia: 19.10.2009

W 2021 roku uzyskał licencję na starty w klasie 125 cc.

Wiktor Kutyła
Data urodzenia: 31.05.2014

Przygotowuje się do egzaminu na licencję w klasie 125 cc.

Nataniel Szyszka
Data urodzenia: 17.10.2014

 

 

Następny mecz:

26.06.2022, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 10 15 +53
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 10 15 +114
3 Cellfast Wilki Krosno 8 10 +47
4 Trans MF Landshut Devils 9 9 -25
5 KŻ Orzeł Łódź 10 8 -48
6 Aforti Start Gniezno 9 7 -75
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9 7 -28
8 ROW Rybnik 9 6 -38

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus