Klub 200

Klub 200 to powstała w grudniu 2014 inicjatywa polegająca na powołaniu do życia platformy integrującej sponsorów GKŻ Wybrzeże. Źródłem powstania Klubu 200 było poszukiwanie odpowiedzi na dwa pytania:

1. Jak przekonać potencjalnych sponsorów, że sponsoring nie musi się wiązać z wielkimi sumami?
2. Co klub sportowy może zaoferować potencjalnym sponsorom poza tradycyjną reklamą, by ewentualna współpraca przynosiła korzyści obu stronom?

Odpowiedź na powyższe zagadnienia doprowadziła do powstania platformy wewnątrz której znaleźli się zarówno mniejsi sponsorzy, jak i Ci, którzy wspieraja klub dużymi kwotami. Do struktur dołączyli również kibice. Zbudowana platforma pozwoliła nie tylko rozwijać gdański żużel, ale doprowadziła również do zawarcia wzajemnej współpracy pomiędzy sponsorami.

Klub 200 jest także odpowiedzią na zaangażowanie kibiców, którzy chcieliby wspierać klub w większym zakresie niż poprzez obecność na meczach, zakup karnetów czy gadżetów z klubowego sklepu. To propozycja dla tych, którzy chcą jednocześnie mieć wpływ na funkcjonowanie Klubu poprzez bezpośrednie relacje z zarządem klubu, trenerami i zawodnikami.

Po siedmiu latach funkcjonowania Klubu 200 nadszedł czas na kolejny krok. Krok, który pozwoli jeszcze bardziej zintegrować środowisko GKŻ Wybrzeże. Głównym założeniem projektu jest, aby wszyscy (zarząd, pracownicy, sponsorzy, kibice) byli bliżej siebie niż dotychczas i wspólnie kreować czerwono-biało-niebieską rzeczywistość. Tylko razem jesteśmy w stanie budować lepsze podstawy finansowe klubu, a nasza liczebność może stanowić wielki argument w rozmowach z potencjalnymi Partnerami. Docelowo chcemy, by Klub 200 stał się swoistą platformą wytyczającą kierunki funkcjonowania GKŻ Wybrzeże.

Dlatego zdecydowaliśmy się podzielić Klub 200 na dwie płaszczyzny:

1. Osoby indywidualne
2. Firmy

Każda z z nich daje różne możliwości, ale cel w obu przypadkach jest identyczny - wspólne budowanie silnej drużyny w Gdańsku, w które włączyć się może praktycznie każdy!

Osobami odpowiedzialnymi za funkcjonowanie Klubu 200 są członkowie Zarządu GKŻ Wybrzeże - Jacek Uznański (osoby indywidualne) oraz Adam Zieleziński (firmy). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Tylko razem możmy razem zbudować gdański żużel!

Następny mecz:

04.07.2022, 18:00 / Gniezno

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11 21 +61
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 11 18 +104
3 Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4 Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5 KŻ Orzeł Łódź 11 10 -38
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10 10 -18
7 Aforti Start Gniezno 10 7 -95
8 ROW Rybnik 10 6 -46

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus