Pracownicy

Dział Administracyjny:
Mariusz Kędzielski - Koordynacja działań organizacyjnych i marketingowych - m.kedzielski@wybrzezegdansk.pl
Aleksandra Krasnodębska
- Obsługa sekretriatu, działania marketingowe, obsługa mediów społecznościowych - a.krasnodebska@wybrzezegdansk.pl
Paweł Włochowicz -  Współpraca z Partnerami Handlowymi, pozyskiwanie Sponsorów - p.wlochowicz@wybrzezegdansk.pl
Sebastian Zwiewka -  Współpraca z mediami - s.zwiewka@wybrzezegdansk.pl

Dział Sportowy:
Mirosław Berliński - Trener drużyny, Kierownik drużyny/Kierownik Zawodów/Obsługa spraw proceduralnych -
m.berlinski@wybrzezegdansk.pl
Jarosław Hulko - Trener Przygotowania Fizycznego
Rafał Król - Toromistrz

Obsługa meczów:
Sylwia Jesiołkowska - Kierownik Parku Maszyn
Michał Melibruda - Kierownik Startu/Kierownik Zawodów/Kierownik Drużyny
Bartłomiej Groning - Kierownik Startu/Kierownik Drużyny/Kierownik Zawodów/Wirażowy
Adam Pacholczyk -
Kierownik Startu/Kierownik Zawodów/Kierownik Drużyny/Wirażowy
Krzysztof Siudek - Chronometażysta
Bartosz Pawłowski - Radiowęzeł
Zbigniew Grygorec - Spiker
Monika Samp - Wirażowa
Ireneusz Młodzianowski - Wirażowy
Zenon Piekarczyk - Wirażowy
Mirosław Krzyśko - Wirażowy
Włodzimierz Krajewski - Wirażowy
Michał Zgórzak - Wirażowy
Ryszard Semenowicz - Wirażowy
Marcin Piekarczyk - Pomocnik Kierownika Startu/Pomocnik Kierownika Parku Maszyn
Zdzisław Wrocławski - Obsługa bramy wjazdowej na tor

Redakcja www.wybrzezegdansk.pl:
Michał Gałęzewski,
Mikołaj Kowalski,

Sebastian Zwiewka,
Tomasz Galiński,
Tomasz Werbel,
Wojciech Jagodziński

Następny mecz:

01.10.2020, 19:00 / Tarnów

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 eWinner Apator Toruń 12 25 +204
2 KŻ Orzeł Łódź 12 20 +46
3 CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 12 20 +47
4 Unia Tarnów 12 15 -22
5 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 14 -30
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 13 14 -47
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 12 6 -123
8 SK Lokomotiv Daugavpils 13 5 -75

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus