26/02/2017, godz. 09:10 | 0

Ruszamy na obóz!

22/02/2017, godz. 11:40 | 0

Zostań podprowadzającą GKŻ Wybrzeże!

20/02/2017, godz. 12:41 | 0

Nasi rywale (6): Grupa Azoty Unia Tarnów

26/02/2017, godz. 09:10 | 0

Ruszamy na obóz!

22/02/2017, godz. 11:40 | 0

Zostań podprowadzającą GKŻ Wybrzeże!

20/02/2017, godz. 12:41 | 0

Nasi rywale (6): Grupa Azoty Unia Tarnów

26/02/2017, godz. 09:10 | 0

Ruszamy na obóz!

22/02/2017, godz. 11:40 | 0

Zostań podprowadzającą GKŻ Wybrzeże!

20/02/2017, godz. 12:41 | 0

Nasi rywale (6): Grupa Azoty Unia Tarnów

Dołącz do partnerów klubu

Klub 200
Oferta marketingowa

Oferta marketingowa

Zapoznaj się z ofertą reklamową naszego klubu na sezon 2016. Zostań Sponsorem gdańskiego żużla!

1,2

Pozostałe wiadomości

Trener przedstawia (5): Renat Gafurov

Trener przedstawia (5): Renat Gafurov

14/02/2017, godz. 11:27 | 1

Zapraszamy do zapoznania się z nowym cyklem, w którym trener Mirosław Kowalik przedstawa wszystkich zawodników Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Nasi rywale (5): Polonia Piła

Nasi rywale (5): Polonia Piła

13/02/2017, godz. 12:04 | 1

Przedstawiamy kolejnych rywali Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk w sezonie 2017

Poznaliśmy terminarz mini żużla!

Poznaliśmy terminarz mini żużla!

10/02/2017, godz. 13:18 | 0

Znany kalendarz rozgrywek Młodzieżowej Szkoły Żużlowej.

Trener przedstawia (4): Dominik Kossakowski

Trener przedstawia (4): Dominik Kossakowski

07/02/2017, godz. 22:04 | 1

Zapraszamy do zapoznania się z nowym cyklem, w którym trener Mirosław Kowalik przedstawa wszystkich zawodników Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Otrzymaliśmy dotację na rozwój sportu na terenie Gminy Miasta Gdańska

Otrzymaliśmy dotację na rozwój sportu na terenie Gminy Miasta Gdańska

02/02/2017, godz. 11:40 | 3

Wczoraj rozstrzygnięty został, organizowany przez Miasto Gdańsk, otwarty otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Miasta Gdańska.

Multimedia

20.12.2016 | Spotkanie Wigilijne
fot. Arkadiusz Buczyński
Spotkanie Wigilijne Spotkanie Wigilijne

Ostatnie starty

1 Polska ŁĘGOWIK Hubert niedziela, 29. stycznia, Polska (Indywidualne Mistrzostwa Torun...) 8 (w,3,2,3) + 1. miejsce w półfinale + 1. miejsce w finale
2 Polska ŁĘGOWIK Hubert sobota, 28. stycznia, Polska (Gala Lodowa) 9 (3,3,2,1) + 3msc w finale
3 Australia BATCHELOR Troy sobota, 14. stycznia, Australia (Indywidualne Mistrzostwa Austr...) 12 (3,2,2,2,3) + 3 msc w finale
4 Australia BATCHELOR Troy środa, 11. stycznia, Australia (Indywidualne Mistrzostwa Austr...) 14 (3,3,2,3,3) + 4 msc w finale

Statystyki

M B pkt bon suma śr/bieg śr/mecz dom wyjazd
Polska Patryk BEŚKO 3 12 5 - 5 0,417 1,667 0,375 0,500
Polska Aureliusz BIELIŃSKI 2 8 0 - 0 0,000 0,000 0,000 0,000
Rosja Renat GAFUROV 12 53 43 4 47 0,887 3,917 1,048 0,781
Szwecja Thomas JONASSON 7 34 59 - 59 1,735 8,429 1,579 1,933
Polska Dominik KOSSAKOWSKI 14 43 14 2 16 0,372 1,143 0,583 0,105
Szwecja Fredrik LINDGREN 8 42 67 4 71 1,690 8,875 1,900 1,500
Dania Leon MADSEN 8 39 78 4 82 2,103 10,250 2,069 2,200
Polska Artur MROCZKA 14 67 78 4 82 1,224 5,857 1,394 1,059
Polska Krystian PIESZCZEK 11 54 68 5 73 1,352 6,636 1,500 1,214
Polska Marcel SZYMKO 14 54 27 - 27 0,500 1,929 0,667 0,367
Polska Cyprian SZYMKO 5 17 2 - 2 0,118 0,400 0,250 0,077

Najbliższy mecz

Niedziela, 9. kwietnia 2017 r.

Lokomotiv Daugavpils I runda Nice PLŻ Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils

www rywala | bilety

Ostatni mecz

niedziela, 11 września 2016

Lokomotiv Daugavpils XVIII runda Nice PLŻ Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils

relacja | www rywala

Tabela Nice PLŻ

L.p. Drużyna M P +/-
1. Lokomotiv Daugavpils
2. Orzeł Łódź
3. Polonia Bydgoszcz
4. Polonia Piła
5. Renault Zdunek Wybrzeże
6. Speedway Wanda Instal Kraków
7. Stal Betad Leasing Rzeszów
8. Unia Tarnów

MDMP

L.p. Drużyna M P +/-
1. Wybrzeże Gdańsk 3 9 +134
2. MRGARDEN GKM Grudziądz 3 6 +111
3. KS Toruń 3 6 +108
4. Orzeł Łódź 4 2 +55
5. SCKM Włókniarz Cz-wa 3 1 +62

Liga Juniorów

L.p. Drużyna M P +/-
1. KantorOnline ViperPrint Włókniarz 7 33,5 147
2. Fogo Unia Leszno 7 31 137
3. Spar Falubaz Zielona Góra 7 28,5 140
4. Unibax Toruń 7 23 120
5. Grupa Azoty Tarnów 7 18 119
6. Stal Gorzów 7 16,5 115
7. Betard Sparta Wrocław 7 13,5 96
8. Renault Zdunek Wybrzeże 7 4 88

Typowanie

1. TOMAN69 89 pkt. +5 pkt.
2. mysy 89 pkt. 0 pkt.
3. pawel1985 88 pkt. +5 pkt.
4. danmark marek 85 pkt. +5 pkt.
5. dave91 81 pkt. 0 pkt.
Jesteśmy na Facebooku

Jesteśmy na Facebooku

Zostań naszym fanem na FB i bądź na bieżąco!

Oferta marketingowa

Oferta marketingowa

Zapoznaj się z ofertą reklamową naszego klubu na sezon 2016. Zostań Sponsorem gdańskiego żużla!

Baza kibiców

Baza kibiców

Zapisz się do grona fanów, którzy bezpłatnie otrzymują informacje i oferty z klubu prosto na swoją skrzynkę mailową.