Dane teleadresowe:

BPS Kurier
al. Grunwaldzka 209
80-266 Gdańsk

www:

http://kurierbps.pl

Informacje:

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące rodzaje serwisów:

Serwis lokalny

To odpowiedź na potrzebę szybkiego i terminowego przesyłania paczek i listów w obrębie Trójmiasta. Cztery rodzaje usług to wynik zapotrzebowania naszych klientów na różne terminy dostarczeń.

Przykładowa przesyłka z Gdyni do Gdańska w serwisie STANDARD dotrze do odbiorcy do godziny 17:00. Usługa STANDARD PLUS stanowi kompromis pomiędzy niską ceną, a szybkim czasem dostarczenia. W serwisie EKSPRES usługę na tej relacji zrealizujemy w około 90 minut. Przesyłki mniej pilne odbieramy w serwisie POLECONY, który charakteryzuje się niską ceną i dostarczeniem na następny dzień roboczy.

Serwis krajowy

To reakcja na potrzebę przesyłu paczek i listów w dowolne miejsce w Polsce na następny dzień roboczy – z możliwością zastrzeżeń godziny dostarczenia w większych miastach.

Dla wyjątkowo pilnych przesyłek to również możliwość pominięcia wszelkich procedur dotyczących przesyłek standardowych – efekt: przesyłka dociera na miejsce odbioru jeszcze tego samego dnia lub następnego dnia wcześnie rano.

Serwis krajowy to zlecenia przyjmowane w niektórych lokalizacjach nawet do godziny 17:30, czego nie oferuje nikt inny na rynku.

Serwis międzynarodowy

To oferta wychodząca naprzeciw oczekiwaniom klientów chcących, aby ich przesyłki docierały do odbiorców na terenie całego świata szybko i w atrakcyjnej cenie.

W ofercie usług znajdują się:

  • Przesyłki drogowe - cechujące się korzystną relacją ceny do terminu dostawy
  • Przesyłki lotnicze - dostarczane do większości centrów biznesowych już następnego dnia roboczego

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 12 22 +110
2 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 18 -8
3 Car Gwarant Start Gniezno 12 17 +6
4 Unia Tarnów 12 17 +16
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6 Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7 Orzeł Łódź 12 7 -49

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus