Witamy na pokładzie! Basmar jedzie z nami!

06.03.2018, 12:40

Kolejna firma dołączyła do grona sponsorów gdańskiego klubu. Od sezonu 2018 jedzie z nami firma Basmar działającą na międzynarodowym rynku usług transportowych, a także kompleksowych przeprowadzek krajowych i zagranicznych. O powodach współpracy rozmawiamy z Mariuszem Staniszewskim.

Nawiązanie współpracy pomiędzy firmą z Pruszcza Gdańskiego nie jest przypadkowe - Na mecze żużlowe cała rodzina chodzi od 3 pokoleń, jest to więc w pewnym sensie miłości pokoleniowa. Dobrze pamiętamy starty Z. Plecha, G. Dzikowskiego, J. Olszewskiego ale też M. Coxa czy M. Dery. Staramy się być ze speedwayem w Gdańsku na dobre i na złe - powiedział nam Mariusz Staniszewski, który przy okazji przedstawił swoją firmę - Jesteśmy rodzinną firmą, która funkcjonuje na rynku od 2009 roku. Zajmujemy się szeroko pojętym transportem międzynarodowym ze szczególnym uwzględnieniem przeprowadzek na wszystkich trasach międzynarodowych, ale nie tylko. Dla naszych Klientów mieszkających poza granicami Polski dostarczamy również meble, okna, maszyny i towary na paletach. Obsługujemy też klientów na terenie Polski - specjalizujemy się realizacją relokacji mieszkań i biur między poszczególnymi miastami w kraju. Oferujemy usługi dla klienta indywidualnego oraz firm.

GKŻ Wybrzeże będzie pierwszym klubem sponsorowanym przez Basmar - Bardzo podoba nam się ciężka i systematyczna praca aktualnych włodarzy klubu oraz pracowników w celu wprowadzenia klubu do najwyższego poziomy rozgrywkowego, stąd też pomysł współpracy. Także w naszej firmie skupiamy się na realizacji celów długoterminowych poprzez codzienną, regularną pracę. Mamy nadzieję, że choć w niewielkim stopniu przyczynimy się do awansu Wybrzeża do Ekstraligi już w sezonie 2018 - kontynuował przedstawiciel nowego sponsora gdańskiego klubu.

Oprócz wielu pozytywnych aspektów w gdańskim klubie sponsorzy widzą również elementy do poprawy - Należy podnieść obsługę kibica wprowadzając min. możliwość płatność kartą czy rozbudowę zadaszenia itp. Mimo tych niedogodnień Pan Mariusz nie ma wątpliwości, że warto wspierać gdański klub - Zachęcamy inne firmy z terenu Trójmiasta i okolic do wsparcia finansowego klubu Wybrzeże ponieważ jest to nasze wspólne dobro, które na stałe wpisało się w życie lokalnej społeczności - zakończył przedstawiciel firmy.

 

Autor: M.

Następny mecz:

24.03.2019, 00:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
2 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
3 Grupa Azoty Unia Tarnów 0 0 0
4 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
5 Orzeł Łódź 0 0 0
6 ROW Rybnik 0 0 0
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus