Przed niedzielnym meczem poprosiliśmy pięciu gdańskich dziennikarzy o wytypowanie wyników niedzielnego spotkania. Dziś przedstawiamy rezultaty typera.
1. Który zawodnik zdobędzie najwięcej puntków w dzisiejszym meczu?
Poprawna odpowiedź: Maksims Bogdanovs
Rafał Sumowski: Maksims Bogdanovs (1 pkt)
Wojciech Luściński: Maksims Bogdanovs (1 pkt)
Tomasz Galiński: Anders Thomsen (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Maksims Bogdanovs (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Anders Thomsen (0 pkt)
2. Kto zdobędzie więcej punktów Maksmis Bogadanovs czy Troy Batchelor?
Poprawna odpowiedź: Maksims Bogdanovs
Rafał Sumowski: Maksims Bogdanovs (1 pkt)
Wojciech Luściński: Maksims Bogdanovs (1 pkt)
Tomasz Galiński: Maksims Bogdanovs (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Maksims Bogdanovs (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Maksims Bogdanovs (1 pkt)
3. Kto zdobędzie więcej punktów Jevigienij Kostigovs czy Oskar Fajfer?
Poprawna odpowiedź: Jevigienij Kostigovs
Rafał Sumowski: Jevigienij Kostigovs (1 pkt)
Wojciech Luściński: Jevigienij Kostigovs (1 pkt)
Tomasz Galiński: Jevigienij Kostigovs (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Oskar Fajfer (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Jevigienij Kostigovs (1 pkt)
4. Ile biegów drużynowo wygrają żużlowcy Zdunek Wybrzeże?
Poprawna odpowiedź: 2
Rafał Sumowski: 4 (0 pkt)
Wojciech Luściński: 6 (0 pkt)
Tomasz Galiński: 7 (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: 5 (0 pkt)
Michał Gałęzewski: 4 (0 pkt)
5. Ilu zawodników Zdunek Wybrzeże wygra wyścig indywidualnie?
Poprawna odpowiedź: 2
Rafał Sumowski: 2 (1 pkt)
Wojciech Luściński: 3 (0 pkt)
Tomasz Galiński: 3 (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: 3 (0 pkt)
Michał Gałęzewski: 4 (0 pkt)
6. Który z zawodników Zdunek Wybrzeże zdobędzie najwięcej punktów bonusowych?
Poprawna odpowiedź: Renat Gafurov
Rafał Sumowski: Hubert Łęgowik (0 pkt)
Wojciech Luściński: Anders Thomsen (0 pkt)
Tomasz Galiński: Hubert Łęgowik (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Renat Gafurov (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Hubert Łęgowik (0 pkt)
7. Ilu gdańskich zawodników osiągnie dwucyfrową zdobycz punktową?
Poprawna odpowiedź: Żaden
Rafał Sumowski: 1 (0 pkt)
Wojciech Luściński: 2 (0 pkt)
Tomasz Galiński: 2 (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: 2 (0 pkt)
Michał Gałęzewski: 3 (0 pkt)
8. Czy i w którym wyścigu zostanie zastosowana pierwsza rezerwa taktyczna w meczu?
Poprawna odpowiedź: tak, w biegu nr 11
Rafał Sumowski: nie (0 pkt)
Wojciech Luściński: tak, w biegu nr 9 (0 pkt)
Tomasz Galiński: tak, w biegu nr 9 (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: nie (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Tak, w biegu nr 8 (0 pkt)
9. Jaki będzie końcowy wynik?
Poprawna odpowiedź: 50-28
Rafał Sumowski: 55-35 (0 pkt)
Wojciech Luściński: 55-35 (0 pkt)
Tomasz Galiński: 53-37 (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: 49-41 (0 pkt)
Michał Gałęzewski: 48-42 (0 pkt)
Klasyfikacja drugiej rundy:
Rafał Sumowski: 4
Wojciech Luściński: 3
Tomasz Łunkiewicz: 3
Michał Gałęzewski: 2
Tomasz Galiński: 2
Klasyfikacja po dwóch rundach:
Rafał Sumowski: 9
Wojciech Luściński: 7
Tomasz Łunkiewicz: 5
Michał Gałęzewski: 4
Tomasz Galiński: 3
Autor: Redakcja
msc | drużyna | M | Pkt | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Cellfast Wilki Krosno | 2 | 4 | +10 |
2 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 2 | 2 | +7 |
3 | Texom Stal Rzeszów | 1 | 2 | +18 |
4 | Innpro ROW Rybnik | 1 | 2 | +6 |
5 | Arged Malesa Ostrów Wielkopolski | 2 | 2 | +12 |
6 | #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań | 1 | 2 | -6 |
7 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 1 | 0 | -18 |
8 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 2 | 0 | -29 |