Przed każdym meczem prosimy pięciu trójmiejskich dziennikarzy o wytypowanie rozstrzygnięć nadchodzącego spotkania. Dziś przedstawiamy wyniki ich typowania w siódmej kolejce NICE 1. Ligi Żużlowej. W każdej rundzie do zdobycia jest maksymalnie 12 punktów.
1. Który zawodnik zdobędzie najwięcej punktów w dzisiejszym meczu? (1 pkt)
Odp. Peter Ljung
Wojciech Luściński: Anders Thomsen (0 pkt)
Rafał Sumowski: Peter Ljung (1 pkt)
Tomasz Galiński: Anders Thomsen (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Peter Ljung (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Anders Thomsen (0 pkt)
2. Kto zdobędzie więcej punktów: Timo Lahti czy Mikkel Bech? (1 pkt)
Odp. Mikkel Bech
Wojciech Luściński: Mikkel Bech (1 pkt)
Rafał Sumowski: Mikkel Bech (1 pkt)
Tomasz Galiński: Mikkel Bech (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Mikkel Bech (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Mikkel Bech (1 pkt)
3. Kto zdobędzie więcej punktów: Kasts Puodzuks czy Oskar Fajfer (1 pkt)
Odp. Oskar Fajfer
Wojciech Luściński: Oskar Fajfer (1 pkt)
Rafał Sumowski: Kasts Puodzuks (0 pkt)
Tomasz Galiński: Kasts Puodzuks (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Kasts Puodzuks (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Oskar Fajfer (1 pkt)
4. Kto zdobędzie więcej punktów: Peter Ljung czy Anders Thomsen? (1 pkt)
Odp. Peter Ljung
Wojciech Luściński: Anders Thomsen (0 pkt)
Rafał Sumowski: Peter Ljung (1 pkt)
Tomasz Galiński: Anders Thomsen (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Peter Ljung (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Anders Thomsen (0 pkt)
5. Kto zdobędzie więcej punktów: Vadim Tarasenko czy Michał Szczepaniak? (1 pkt)
Odp. Vadim Tarasenko
Wojciech Luściński: Vadim Tarasenko (1 pkt)
Rafał Sumowski: Vadim Tarasenko (1 pkt)
Tomasz Galiński: Vadim Tarasenko (1 pkt)
Michał Gałęzewski: Vadim Tarasenko (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Vadim Tarasenko (1 pkt)
6. W wyścigu młodzieżowym: wygra Lokomotiv Daugvpils, będzie remis, wygra Zdunek Wybrzeże Gdańsk (1 pkt)
Odp. Zdunek Wybrzeże
Wojciech Luściński: Lokomotiv Daugavpils (0 pkt)
Rafał Sumowski: Lokomotiv Daugavpils (0 pkt)
Tomasz Galiński: Lokomotiv Daugavpils (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Lokomotiv Daugavpils (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Lokomotiv Daugavpils (0 pkt)
7. Proszę wymienić po jednym zawodniku, który pojedzie w wyścigu piętnastym? (1 pkt)
Odp. Peter Ljung, Timo Lahti, Oskar Fajfer, Anders Thomsen
Wojciech Luściński: Olegs Mihailovs, Anders Thomsen (1 pkt)
Rafał Sumowski: Peter Ljung, Anders Thomsen (2 pkt)
Tomasz Galiński: Peter Ljung, Anders Thomsen (2 pkt)
Michał Gałęzewski: Peter Ljung, Anders Thomsen (2 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Peter Ljung, Anders Thomsen (2 pkt)
8. Który zawodnik zwycięży w wyścigu otwarcia? (1 pkt)
Odp. Kasts Puodzuks
Wojciech Luściński: Mikkel Bech (0 pkt)
Rafał Sumowski: Kasts Puodzuks (1 pkt)
Tomasz Galiński: Mikkel Bech (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Mikkel Bech (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Mikkel Bech (0 pkt)
9. Jaki będzie końcowy wynik? (3 pkt)
Odp. 48-42
Wojciech Luściński: 43-47 (0 pkt)
Rafał Sumowski: 53-37 (0 pkt)
Tomasz Galiński: 49-41 (0 pkt)
Michał Gałęzewski: 49-41 (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: 50-40 (0 pkt)
Wyniki ósmej rundy:
Rafał Sumowski: 7 pkt
Michał Gałęzewski: 6 pkt
Tomasz Łunkiewicz: 5 pkt
Tomasz Galiński: 4 pkt
Wojciech Luściński: 4 pkt
Klasyfikacja generalna:
Rafał Sumowski: 42 pkt (8)
Michał Gałęzewski: 41 pkt (8)
Wojciech Luściński: 38 pkt (8)
Tomasz Galiński: 32 pkt (8)
Tomasz Łunkiewicz: 32 pkt (8)
Autor: Redakcja
msc | drużyna | M | Pkt | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Innpro ROW Rybnik | 3 | 6 | +27 |
2 | Cellfast Wilki Krosno | 3 | 4 | +22 |
3 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 3 | 3 | +18 |
4 | #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań | 3 | 3 | +31 |
5 | Arged Malesa Ostrów Wielkopolski | 3 | 2 | +1 |
6 | Texom Stal Rzeszów | 3 | 2 | 0 |
7 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 3 | 1 | -29 |
8 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 3 | 0 | -49 |