Troy Batchelor: Każdego z nas stać na zdobycie 10 punktów

05.09.2017, 11:00

W niedzielnym meczu Wrażenia artystyczne u niego były z pewnością lepsze niż zdobycz punktowa. Troy Batchelor jest optymistą przed kluczową fazą sezonu i cieszy się z tego, że do drużyny dołączył Mikkel Bech.

Nasz zawodnik cieszy się z tego, jak obecnie wygląda skład Zdunek Wybrzeża Gdańsk. - Wszystko wygląda bardzo dobrze. Mamy sześciu dobrych zawodników i nowego członka zespołu Mikkela Becha, który pokazał się z bardzo dobrej strony. Wierzę w to, że wykonamy dobrą robotę. Każdego z nas stać na zdobycie 10 punktów w każdym meczu i nie mamy dziur w składzie. Nie jest możliwe, by każdy z nas zdobywał komplety - podkreślił Troy Batchelor
 
Australijczyk pomógł do drużyny wprowadzić Mikkela Becha, który pokazał się z jak najlepszej strony. - Jeżdżę z nim również w Danii i wiedziałem, że stać go na wiele. Przed spotkaniem nikt jednak nie wiedział, czy zdobędzie 0 punktów, czy 13, jak faktycznie się skończyło. Świetnie, że wyszło pozytywnie - zauważył Batchelor.
 
Czy w takich sytuacjach zawodnicy pomagają sobie nawzajem w dobraniu odpowiednich ustawień? - Zawsze dużo ze sobą rozmawiamy i wymieniamy informacjami. Tego dnia deszcz zmienił tor i nie wyglądało to tak samo, jak zazwyczaj. Nie wszystkie przekazane informacje były właściwe - przyznał szczerze Australijczyk.

 

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

28.05.2022, 16:30 / Łódź

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Stelmet Falubaz Zielona Góra 6 10 +56
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 6 7 +17
3 Cellfast Wilki Krosno 5 6 +13
4 Trans MF Landshut Devils 6 6 -17
5 KŻ Orzeł Łódź 6 5 -23
6 ROW Rybnik 6 5 +6
7 Aforti Start Gniezno 5 5 -19
8 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 6 2 -33

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus