Rusza proces akredytacyjny na sezon 2020!

02.07.2020, 12:00

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja eWinner 1. Ligi. Możemy zatem rozpocząć proces akredytacyjny na sezon 2020. W bieżącym sezonie będą wydawane tylko akredytacje jednorazowe. Zainteresowane redakcje prosimy o składanie wniosków. Pierwszy mecz w Gdańsku w weekend 11/12 lipca.

Podmioty zainteresowane otrzymaniem akredytacji dla swoich pracowników proszone są o przesłanie na adres rzecznik@wybrzezegdansk.pl wpełnionego wniosku wraz ze zdjęciem dziennikarza lub fotoreportera. Prosimy także o dokładne zapoznanie się z regulaminem przyznawania akredytacji.

Informujemy, że w tym sezonie nie będziemy przyznawać akredytacji stałych. W procesie akredytacyjnym brane będą pod uwagę tylko wnioski złożone na oficjalnym formularzu - kliknij, by pobrać wniosek akredytacyjny na sezon 2020. Pierwszy mecz w Gdańsku odbędzie się w weekend 11/12 lipca, a rywalem Zdunek Wybrzeża będzie Unia Tarnów. Wypełnione wnioski powinny zostać przesłane najpóźniej w na cztery przed zawodami. W przypadku inauguracji termin wygasa 7 lipca o godzinie 15:00. Zgłoszenia po tym terminie nie będą rozpatrywane. Klub może odmówić przyznania akredytacji bez podania przyczyny.

Mecze są rozgrywane z udziałem publiczności, więc zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Motorowego - w sezonie 2020 akredytowanych może być łącznie 20 przedstawicieli mediów (dziennikarzy oraz fotoreporterów). Na płycie wewnątrz toru ma prawo przebywać maksymalnie jeden fotoreporter (miejsce zarezerwowane dla fotoreportera klubowego). Pozostali zostaną wpuszczeni na trybuny.

Fotoreporter znajdujący się na murawie ma możliwość przebywania w parku maszyn lub w innej wyznaczonej strefie stadionu. Fotoreporter ten zobowiązany jest do przekazania minimum 20 zdjęć w pełnej rozdzielczości na potrzeby GKSŻ oraz klubu gospodarza danych zawodów, klubu gościa oraz wykorzystania ich w mediach w uzgodnieniu z GKSŻ. Cały regulamin - polecamy zapoznać się z artykułem 23. Punkty oznaczone kursywą nie obowiązują w sezonie 2020.

Dziennikarze nie będą mieli dostępu do żużlowców. Wszystkie prośby o wywiady i kontakt z zawodnikami prosimy kierować na adres rzecznik@wybrzezegdansk.pl. Dźwięki zostaną przesłane do dwóch godzin po zakończeniu każdego ligowego spotkania. Więcej informacji pod tym samym adresem e-mail. 

ZASADY PRZYZNAWANIA AKREDYTACJI

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

04.08.2020, 18:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 eWinner Apator Toruń 4 8 +78
2 Unia Tarnów 4 6 +4
3 KŻ Orzeł Łódź 4 4 +12
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 4 +9
5 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 4 4 -8
6 CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 4 4 -10
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 2 -31
8 SK Lokomotiv Daugavpils 4 0 -54

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus