Rew i Hansen ścigali się w Niemczech

09.09.2023, 10:56

W piątek w niemieckim Cloppenburgu rozegrano turniej Night of the Fights, w którym zwyciężył Timo Lahti. Na 5. miejscu zawody zakończył Keynan Rew - 11+1 (3,2,3,0,3), a na 6. Mads Hansen - 9+1 (2,3,0,2,3). Obaj nasi zawodnicy zakończyli zmagania na półfinałach.

Punktacja (za: WP SportoweFakty / live.baansportfansite.nl):

1. Timo Lahti (Finlandia) - 12+3+3 (3,3,1,2,3) - 1. miejsce w finale

2. Rene Deddens (Niemcy) - 12+3+2 (3,2,3,2,2) - 2. miejsce w finale

3. Jaimon Lidsey (Australia) - 9+2+1 (2,0,1,3,3) - 3. miejsce w finale

4. Martin Smolinski (Niemcy) - 9+2+0 (3,3,2,d,1) - 4. miejsce w finale

5. Keynan Rew (Australia) - 11+1 (3,2,3,0,3) - 3. miejsce w półfinale

6. Mads Hansen (Dania) - 9+1 (2,3,0,2,3) - 3. miejsce w półfinale

7. Norick Bloedorn (Niemcy) - 9+0 (2,1,2,1,3) - 4. miejsce w półfinale

8. Vaclav Milik (Czechy) - 8+0 (1,3,0,3,1) - 4. miejsce w półfinale

9. Andreas Lyager (Dania) - 8 (d,1,2,3,2)

10. Erik Riss (Niemcy) - 8 (1,1,3,1,2)

11. David Bellego (Francja) - 6 (2,1,3,0,w)

12. Jakub Jamróg (Polska) - 6 (0,2,2,1,1)

13. Mathias Pollestad (Norwegia) - 6 (1,2,1,2,0)

14. Bartosz Smektała (Polska) - 5 (1,0,1,3,d)

15. Jonny Wynant (Niemcy) - 2 (0,1,1)

16. Marius Hillebrand (Niemcy) - 0 (0,0,0,0,d)

17. Marlon Hegener (Niemcy) 0 (0,0)

 

Bieg po biegu:

1. Smolinski, Lidsey, Riss, Jamróg

2. Deddens, Bellego, Smektała, Hillebrand

3. Rew, Bloedorn, Pollestad, Lyager (d)

4. Lahti, Hansen, Milik, Hegener

5. Smolinski, Deddens, Lyager, Wynant

6. Lahti, Rew, Bellego, Lidsey

7. Hansen, Pollestad, Riss, Smektała

8. Milik, Jamróg, Bloedorn, Hillebrand

9. Bellego, Smolinski, Pollestad, Milik

10. Deddens, Bloedorn, Lidsey, Hansen

11. Riss, Lyager, Lahti, Hillebrand

12. Rew, Jamróg, Smektała, Hegener

13. Smektała, Lahti, Bloedorn, Smolinski

14. Lidsey, Pollestad, Wynant, Hillebrand

15. Milik, Deddens, Riss, Rew

16. Lyager, Hansen, Jamróg, Bellego

17. Rew, Hansen, Smolinski, Hillebrand (d)

18. Lidsey, Lyager, Milik, Smektała (d)

19. Bloedorn, Riss, Wynant, Bellego (w)

20. Lahti, Deddens, Jamróg, Pollestad

 

Półfinały:

21. Lahti, Lidsey, Hansen, Bloedorn

22. Deddens, Smolinski, Rew, Milik

 

Finał:

23. Lahti, Deddens, Lidsey, Smolinski

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

26.05.2024, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Innpro ROW Rybnik 5 8 +60
2 Cellfast Wilki Krosno 5 8 +20
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 6 +37
4 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 4 4 +4
5 Texom Stal Rzeszów 5 3 +7
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 4 2 -19
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 5 1 -49
8 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 4 0 -60

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus