RESOL od Sponsora Biznesowego do Strategicznego

09.03.2023, 11:44

RESOL pozostaje z GKŻ Wybrzeże. To kolejny z licznych partnerów, który zdecydował się na przedłużenie współpracy z Klubem. Mało tego, w trzeci kolejny sezon dotychczasowy Sponsor Biznesowy wchodzi jako Sponsor Strategiczny! Dziękujemy za zaufanie!

RESOL do grona mecenasów gdańskiego żużla dołączył w 2021. W poprzednich dwóch sezonach logotyp firmy mogliście regularnie oglądać na kevlarach naszych zawodników. Nie inaczej będzie w tym sezonie. Przed nami trzeci rok współpracy, a firma pełniąca do tej pory rolę Sponsora Biznesowego, została Sponsorem Strategicznym! Ponadto indywidualnym wsparciem firma obejmie naszego kapitana Nicolaia Klindta.

Firma RESOL działa w systemie design/build a jej działania skierowane są przede wszystkim w sektorach: retail & office. Kieruje się zasadami, aby zrealizować projekt w jak najlepszym terminie, w najwyższej jakości oraz możliwie najniższym budżecie.

Celem firmy jest jest spełnienie oczekiwań Inwestora na każdym etapie inwestycji. Dostosowanie do indywidualnych wymagań klientów nie tylko procesu budowy, ale także etapów uruchomienia oraz eksploatacji obiektu - w warunkach czynnej produkcji - jest częstym wyzwaniem. Cel ten RESOL  osiąga przez umiejętne, w pełni kontrolowane zarządzanie budową, alternatywne rozwiązania projektowe i optymalizację takich parametrów jak koszty, harmonogram i jakość.

Początki doświadczenia w zarządzaniu projektami mają miejsce w 2005 roku w dużej polskiej firmie odzieżowej. Okres ponad 10 lat to czas pozyskiwania szerokiej wiedzy z zakresy zarządzania zasobami ludzkimi, budżetami, dostawcami. Obszar działania to oprócz rynku polskiego 10 państw europejskich co skutkowało ponad 120 zrealizowanymi inwestycjami wartami ponad ćwierć miliarda złotych na powierzchni ponad 80 tys. m kw.

Czas pracy korporacyjnej to okres nowych znajomości, możliwość dogłębnego poznania rynku i nawiązania współpracy z firmami projektowymi, budowlanymi, elektrycznymi, HVAC, ślusarskimi etc. Dodatkowo w ramach poszerzenia usługi project managment, RESOL  posiada doświadczenie i wiedze z zakresu utrzymania technicznego obiektów zarówno w kraju jak i za granicą.

RESOL posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej realizacji inwestycji dla klientów z branży Retail na terenie całej Europy. Realizuje zlecenia, dostosowując się do klienta na każdym etapie inwestycji.  Począwszy od negocjacji warunków technicznych z Centrum Handlowym, poprzez sporządzanie projektów, harmonogramów, wybór i kontrolę wykonawców, kontrolę budżetu, przygotowanie dokumentacji i odbiór techniczny lokalu, a także obsługę serwisową.

Dzięki RESOL  klient przekazuje wszystkie obowiązki jednej firmie i kontaktuje się z jednym koordynatorem, zyskując czas i pewność, że cała obsługa zostanie zrealizowana kompleksowo.

RETAIL 

OFFICE

Generalne wykonawstwo

Design & Build

Inwestor zastępczy

Serwis i utrzymanie

Doradztwo techniczne

Remonty

RESOL sp. z o.o.

ul. Glazurowa 7

80-180 Kowale

NIP: 604-021-54-83

REGON: 384787235

KRS: 0000812032

Chcesz dołączyć do grona sponsorów? Możesz to zrobić zarówno jako firma jak i osoba indywidualna. Komplet informacji znajdziesz w zakładce poświęconej Klubowi 200.  W naszej ofercie współpracy przewidujemy pakiety skrojone na wszystkich, którzy chcą wesprzeć rozwój gdańskiego żużla, niezależnie od wysokości kwoty.

GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK - OFERTA SPONSORSKA DLA FIRM

OFERTA SPONSORSKA DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

 

 

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

08.04.2023, 16:30 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 0 0 0
2 Enea Falubaz Zielona Góra 0 0 0
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0
4 Trans MF Landshut Devils 0 0 0
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
7 ROW Rybnik 0 0 0
8 PSŻ Poznań 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus