Kończymy typera żużlowego sezonu 2018. Pięciu trójmiejskich dziennikarzy przed każdym meczem odpowiadało na dziewięć pytań związanych z nadchodzącymi zawodami. Dziś przedstawiamy wyniki ostatniej rundy oraz końcowe sezonu 2018.
1. Który zawodnik zdobędzie najwięcej punktów w dzisiejszym meczu? (1 pkt)
Odp. Sergey Logachev
Wojciech Luściński: Oskar Fajfer (0 pkt)
Rafał Sumowski: Oskar Fajfer (0 pkt)
Tomasz Galiński: Oskar Fajfer (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Patrick Hougaard (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Oskar Fajfer (0 pkt)
2. Kto zdobędzie więcej punktów Ernest Koza czy Patrick Hougaard? (1 pkt)
Odp. Patrick Hougaard
Wojciech Luściński: Patrick Hougaard (1 pkt)
Rafał Sumowski: Patrick Hougaard (1 pkt)
Tomasz Galiński: Ernest Koza (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Patrick Hougaard (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Patrick Hougaard (1 pkt)
3. Kto zdobędzie więcej punktów Aaron Summers czy Oskar Fajfer? (1 pkt)
Anulowane
Wojciech Luściński: Oskar Fajfer
Rafał Sumowski: Oskar Fajfer
Tomasz Galiński: Oskar Fajfer
Michał Gałęzewski: Oskar Fajfer
Tomasz Łunkiewicz: Oskar Fajfer
4. Kto zdobędzie więcej punktów Bartłomiej Kowalski czy Karol Żupiński ? (1 pkt)
Odp. Karol Żupiński
Wojciech Luściński: Karol Żupiński (1 pkt)
Rafał Sumowski: Karol Żupiński (1 pkt)
Tomasz Galiński: Bartłomiej Kowalski (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Karol Żupiński (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Bartłomiej Kowalski (0 pkt)
5. Kto zdobędzie więcej punktów Marcin Jędrzejewski czy Michał Szczepaniak ? (1 pkt)
Odp. Michał Szczepaniak
Wojciech Luściński: Marcin Jędrzejewski (0 pkt)
Rafał Sumowski: Michał Szczepaniak (1 pkt)
Tomasz Galiński: Marcin Jędrzejewski (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Michał Szczepaniak (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Michał Szczepaniak (1 pkt)
6. W wyścigu młodzieżowym: wygra Zdunek Wybrzeże Gdańsk, będzie remis, wygra Arge Speedway Wanda Kraków (1 pkt)
Odp. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wojciech Luściński: Zdunek Wybrzeże Gdańsk (1 pkt)
Rafał Sumowski: Zdunek Wybrzeże Gdańsk (1 pkt)
Tomasz Galiński: Remis (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Zdunek Wybrzeże Gdańsk (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Zdunek Wybrzeże Gdańsk (1 pkt)
7. Proszę wymienić po jednym zawodniku, który pojedzie w wyścigu piętnastym? (1 pkt)
Odp. Jędrzejewski, Logachev - Hougaard, Szczepaniak
Wojciech Luściński: Koza - Fajfer (0 pkt)
Rafał Sumowski: Jędrzejewski - Fajfer (1 pkt)
Tomasz Galiński: Koza - Fajfer (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Koza - Hougaard (1 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Koza - Fajfer (0 pkt)
8. Który zawodnik zwycięży w wyścigu otwarcia? (1 pkt)
Odp. Ernest Koza
Wojciech Luściński: Patrick Hougaard (0 pkt)
Rafał Sumowski: Patrick Hougaard (0 pkt)
Tomasz Galiński: Patrick Hougaard (0 pkt)
Michał Gałęzewski: Patrick Hougaard (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: Patrick Hougaard (0 pkt)
9. Jaki będzie końcowy wynik? (3 pkt)
Odp. 45-43
Wojciech Luściński: 35-55 (0 pkt)
Rafał Sumowski: 40-50 (0 pkt)
Tomasz Galiński: 43-47 (0 pkt)
Michał Gałęzewski: 37-53 (0 pkt)
Tomasz Łunkiewicz: 48-42 (0 pkt)
Wyniki trzynastej rundy:
Michał Gałęzewski: 5 pkt
Rafał Sumowski: 5 pkt
Wojciech Luściński: 3 pkt
Tomasz Łunkiewicz: 3 pkt
Tomasz Galiński: 0 pkt
Klasyfikacja generalna sezonu 2018:
Rafał Sumowski: 66 pkt (13)
Michał Gałęzewski: 65 pkt (13)
Wojciech Luściński: 60 pkt (13)
Tomasz Łunkiewicz: 57 pkt (13)
Tomasz Galiński: 53 pkt (13)
Autor: Redakcja
msc | drużyna | M | Pkt | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Cellfast Wilki Krosno | 2 | 4 | +10 |
2 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 2 | 2 | +7 |
3 | Texom Stal Rzeszów | 1 | 2 | +18 |
4 | Innpro ROW Rybnik | 1 | 2 | +6 |
5 | Arged Malesa Ostrów Wielkopolski | 2 | 2 | +12 |
6 | #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań | 1 | 2 | -6 |
7 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 1 | 0 | -18 |
8 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 2 | 0 | -29 |