Ośrodek Szkolenia Kierowców Artom nowym sponsorem naszego klubu !

10.03.2019, 23:14

Rozpoczęcie treningów nie spowodowało przestoju w zawieraniu umów sponsorskich przez nasz klub. Po kilku dniach przerwy wracamy do przedstawiania sponsorów GKŻ Wybrzeże na sezon 2019. Dziś kolei na firmę, która dołączyła do nas w lutym bieżącego roku. Poznajcie Ośrodek Szkolenia Kierowców Artom.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Artom to firma, która od 2004 roku szkoli kandydatów na kierowców kat. A, B, C, D, E oraz kierowców zawodowych. Kursy odbywają się w tygodniu, w weekend oraz w domu e-lerningowo. OSK Artom posiada takie same pojazdy, jakie są wykorzystywane na egzaminie państwowym, natomiast w przypadku kategori C, C+E, D firma podstawia swój pojazd na egzamin -Staramy się aby nasi kursanci zdobyli umiejętności na jak najwyższym poziomie, w tym celu kładziemy nacisk na praktyczną naukę jazdy samochodem. Dlatego w naszym ośrodku pracują certyfikowani instruktorzy posiadający wieloletnie doświadczenie w nauce jazdy. Wysoko wykwalifikowani wykładowcy przy zastosowaniu najnowszych metod kształcenia w przystępny sposób przekażą uczestnikom kursów niezbędną wiedzę teoretyczną - tak przedstawia firmę jej właściciel na oficjalnej stronie internetowej, który jednocześnie wskazuje dlaczego warto wybrać tę szkołę jazdy - Zasady egzaminowania w Polsce są bardzo trudne, a ilość godzin jazd na kursie ograniczona do 30. Tak by efektywnie wykorzystać ten czas dbamy o jak najwyższą jakość całego procesu szkolenia. Nasi instruktorzy z odpowiednią dozą cierpliwości nauczą z pozoru trudnej sztuki kierowania samochodem. Pokażą również wszystkie niespodzianki jakie mogą spotkać przyszłego kierowcę podczas zdawania egzaminu państwowego.

Zachęcamy do skorzystania z usług nowego sponsora GKŻ Wybrzeże!

Ośrodek Szkolenia Kierowców ARTOM Tomasz Jerenkiewicz
Trakt Św. Wojciecha 18A,
80-039 Gdańsk

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 12 22 +110
2 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 18 -8
3 Car Gwarant Start Gniezno 12 17 +6
4 Unia Tarnów 12 17 +16
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6 Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7 Orzeł Łódź 12 7 -49

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus