Kolanko Transport nowym sponsorem strategicznym GKŻ Wybrzeże!

12.02.2018, 23:10

Start sezonu 2018 coraz bliżej, a z każdym dniem rośnie liczba sponsorów Zdunek Wybrzeże Gdańsk. W ubiegłym tygodniu do tego grona dołączyła firma Kolanko Transport Sp. z o.o. Sp. K., której logotyp pojawi się między innymi na kombinezonach wszystkich zawodników naszego zespołu. O działalności firmy oraz powodach zawarcia umowy porozmawialiśmy z Panem Adamem Syldatk, Prezesem Zarządu nowego sponsora klubu.

Nowy sponsor gdańskiego klubu to firma działająca w branży TSL (transport-spedycja-logistyka)  - Na rynku funkcjonujemy od ponad 20 lat. Głównym rynkiem naszych operacji jest Skandynawia ,a szczególnie Szwecja i Norwegia. W relacjach z Polski do tych państw realizujemy wszystkie rodzaje transportu: całopojazdowy, drobnicowy, chłodniczy, ponadnormatywny. Obecnie zatrudniamy ponad 50 osób, które profesjonalnie obsługują nawet najtrudniejsze zadania stawiane przez klientów. JEŚLI SKANDYNAWIA TO Z NAMI ! - mówi nam Adam Syldatk.

Firma, która swoją siedzibę posiada w Borkowie związała się z naszym klubem roczną umową. Skąd pomysł na tą formę promocji działalności? -
Modne od jakiegoś czasu mówienie o społecznej odpowiedzialności biznesu od dawna wcielamy w życie poprzez wspomaganie lokalnych inicjatyw, jak np. budowa drogi, imprezy sołeckie czy też pomoc dla szkół. Teraz chcąc ugruntować wizerunek firmy w Trójmieście oraz, dzięki transmisjom telewizyjnym, w całym kraju zdecydowaliśmy się na współpracę z GKŻ Wybrzeże - mówi Prezes Zarządu Kolanko Transport Sp. z o.o. - Nie bez znaczenia była też znajomość dyscypliny, długoletnia fascynacja tym sportem dzięki niezapomnianym emocjom z czasów startów Marvyna Coxa, Jarosława Olszewskiego, czy Marka Dery. Kolejnym argumentem jest fakt, że zarówno my i jak i klub działamy w szeroko pojętej branży motoryzacyjnej. Jeśli dodamy do tego racjonalne, biznesowe podejście z strony pracowników klubu to podjęcie dezycji o współpracy było dość łatwe - zakończył Adam Syldatk.

Kolanko Transport Sp. z o.o Sp. K
ul. Nowowiejska 7
83-330 Borkowo

 

 

 

Autor: Tomasz

Następny mecz:

23.03.2019, 14:30 / Piła

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
2 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
3 Grupa Azoty Unia Tarnów 0 0 0
4 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
5 Orzeł Łódź 0 0 0
6 ROW Rybnik 0 0 0
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus