KAPPA Partnerem Technicznym Energi Wybrzeża

26.01.2024, 12:59

Jedna z największych marek odzieżowych na świecie, Kappa® została partnerem technicznym Energi Wybrzeża Gdańsk. Jesteśmy pierwszym i jedynym klubem żużlowym w portfolio włoskiej firmy.

 

W ramach współpracy, Kappa®  ubierze osoby funkcyjne podczas zawodów żużlowych w Gdańsku. Dla kibiców przygotowana została z kolei kolekcja Kappa®  x Wybrzeże Gdańsk 2024 , którą będziemy systematycznie powiększać. Aktualnie możecie się w nią zaopatrzyć w Biurze Klubu przy ul. Zawodników 1, wkrótce uruchomimy także sprzedaż w sklepie internetowym.

- Działamy w każdej dyscyplinie sportu, a od kilku lat jesteśmy mocno zaangażowani w sporty motorowe. Energa Wybrzeże Gdańsk to pierwszy klub żużlowy, z którym nawiążaliśmy współpracę. jest pierwszym klubem żużlowym, z którym nawiązaliśmy współpracę. Wspólnie stworzymy kolekcję, która będzie połączeniem odzieży sportowej z lifestyle'ową, co jest zresztą naszym znakiem rozpoznawczym - powiedział Rafał Langowski z Winner Sports, oficjalnego dystrybutora marki Kappa®  w Polsce.

Kappa® to marka odzieży sportowej przeznaczona dla aktywnych i dynamicznych ludzi, którzy uprawiając sport, potrzebują technicznego i funkcjonalnego ubrania o nowoczesnym designie. O tym jak silne jest DNA marki niech świadczy fakt, że jej historia sięga 1916 roku. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków firmowych wśród firm odzieży sportowej, czyli logo Kappa®, zwane Omini, powstało 1969 roku i od tamtego czasu jednoznacznie kojarzone jest na całym świecie.

Jako globalna sportowa marka, Kappa®  współpracuje z klubami i zawodnikami na całym świecie, w prawie wszystkich dyscyplinach sportowych. Najważniejsze sportowe wydarzenia są zawsze związane z naszymi produktami, a sukcesy naszych partnerów, nierozerwalnie wpisane w historię Kappa®, w historię brandu, który zajmuje czołowe miejsce w europejskiej kulturze sportu i współczesnej odzieży sportowej.

fot. NOT ProbonoFoto

Sponsorem Tytularnym Drużyny Energi Wybrzeża Gdańsk jest Energa z Grupy ORLEN. Energa z Grupy ORLEN to jedna z wiodących grup energetycznych w Polsce i dostawca energii dla 3,3 mln odbiorców na terenie odpowiadającym jednej czwartej powierzchni kraju. Wg aktualnych danych Energa ponad połowę energii elektrycznej produkuje z OZE.

 

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

14.04.2024, 00:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0
2 Innpro ROW Rybnik 0 0 0
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0
4 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 0 0 0
5 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
6 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0
7 Texom Stal Rzeszów 0 0 0
8 InvestHousePlus PSŻ Poznań 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus