GUKS Wawrów najlepszy na minitorze

30.07.2022, 15:12

Zwycięstwem zespołu z Wawrowa zakończyła się sobotnia, V runda DMP 85-125 cc na gdańskim minitorze. Triumfatorzy zaledwie o punkt wyprzedzili Rybki Rybnik.

Nasz zespół musiał radzić sobie w osłabieniu. Dzień przed zawodami kontuzji nabawił się Seweryn Kapiszka, a osamotnionego Antoniego Jabłońskiego wspomogli startujący w roli gości Dawid Benauer z Rybnika i Patryk Prokop z Wawrowa. "Sewi", życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Indywidaulnie najlepiej prezentowai się zdobywcy kompletów punktów Kewin Nycz i Krzysztof Harendarczyk (z bonusami), a tylko punkt stracił Maksymilian Pawełczak.



Wyniki:

I Just Fun GUKS Speedway Wawrów 27 pkt
7. F. Bęczkowski (2,2,2,1) 7
8. K. Nycz (3,3,3,3) 12
9. M. Kostera (1,2,2,3) 8

II MKMŻ Rybki Rybnik 26
4. K. Harendarczyk (2,3,2,3) 10
5. F. Szczyrba (3,1,1,3) 8
6. P. Reszka (-,3,3,2) 8
23. P. Wyczyszczok (0) 0

 III BTŻ Polonia Bydgoszcz 20 
13. W. Jasiński (0,-,0,-) 0
14. M. Pawełczak (3,-,2,3) 8
15. O. Funtowicz (2,2,2,2) 8
26. M. Mudło (1,3,0 4)

IV UKS Speedway Rędziny 18
10. O. Kręglicki (1,3,3,2) 9
11. M. Zientara (D,1,3,W) 4
12. N. Leśnik (0,0,2,3) 5 

V KS Toruń 14 
16. D. Łakomy (2,2,-,0) 4
17. H. Frejter (1,2,W,1 4)
18. B. Byszewski (3,1,2,-) 6
27. D. Biedrzycki (0,0) 0

 VI  Włókniarz Częstochowa 13 
1. J. Plutowski (1,T,0,2) 3
2. B. Posturzyński (0,1,0,1) 2
3. M. Chylarecki (3,1,3,1) 8

VII GKŻ Wybrzeże Gdańsk 8 
19. A. Jabłoński (2,0,1,0) 3
20. P. Prokop (1,0,0,1) 2
21. D. Benauer (1,1,1,0) 3       

Sędziował: Tomasz Fiałkowski       

Wyścig po wyścigu:

1. Szczyrba, Harendarczyk, Plutowski, Posturzyński czas 47,87

2. Nycz, Bęczkowski, Kręglicki, Zientara (D)         47,60

3. Pawełczak, Łakomy, Frejter, Jasiński         50,44

4. Jabłoński, Prokop, Chylarecki, Plutowski (T)                    51,37

5. Harendarczyk, Bęczkowski, Kostera, Wyczyszczok 48,22

6. Kręglicki, Funtowicz, Mudło, Leśnik         48,53

7. Byszewski, Frejter, Benauer, Jabłoński 50,22

8. Nycz, Kostera, Chylarecki, Plutowski 47,41

9. Reszka, Harendarczyk, Zientara, Leśnik 47,90

10. Mudło, Funtowicz, Benauer, Prokop 47,47

11. Chylarecki, Łakomy, Posturzyński, Frejter (W/2 min) 49,72

12. Harendarczyk, Pawełczak, Szczyrba, Jasiński 47,69

13. Nycz, Kostera, Byszewski, Biedrzycki 47,37

14. Zientara, Leśnik, Benauer, Prokop         49,00

15. Pawełczak, Funtowicz, Chylarecki, Posturzyński 47,12

16. Reszka, Byszewski, Szczyrba, Łakomy 48,32

17. Kostera, Bęczkowski, Jabłoński, Benauer 48,47

18. Kręglicki, Plutowski, Posturzyński, Zientara (W1) 48,59

19. Szczyrba, Reszka, Prokop, Jabłoński 49,25

20. Nycz, Funtowicz, Bęczkowski, Mudło 48,56

21. Leśnik, Kręglicki, Frejter, Biedrzycki 50,28

            

 

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 30 +77
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 24 +153
3 Cellfast Wilki Krosno 14 20 +44
4 Trans MF Landshut Devils 14 17 -11
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 14 14 -29
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 13 -50
7 ROW Rybnik 14 11 -62
8 Aforti Start Gniezno 14 11 -122

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus