Firma Kolanko-Transport Sp. z o.o. nowym sponsorem elitarnym GKŻ Wybrzeże!

20.01.2021, 16:00

Miło nam poinformować, że firma Kolanko-Transport Sp. z o.o. w sezonie 2021 będzie sponsorem elitarnym GKŻ Wybrzeże. Zgodnie z zasadami Klubu 200 oznacza to zasilenie budżetu klubu kwotą sześciocyfrową. Tym samym firma współpracująca z klubem od czterech lat dołączyła do LTE Polska Sp. z o.o. oraz Thea Polska z o.o. i została trzecim sponsorem elitarnym czerwono-biało-niebieskich.

Firma Kolanko Transport Sp. z o.o. działa w branży TSL (transport-spedycja-logistyka). - Decyzja o kontynuowaniu współpracy z GKŻ Wybrzeże była jedną z łatwiejszych, jakie podejmowałem w ostatnim czasie. Pracownicy klubu - z którymi miałem kontakt - wykazywali się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Wspieranie klubu żużlowego wynika w dużej mierze z osobistej sympatii do tego sportu. Uważam, że jest to jedna z bardziej widowiskowych dyscyplin. Uważam też , że dla firmy mającej klientów z całej Polski oraz Skandynawii, jest to dobra forma reklamy - skomentował Adam Syldatk, Prezes Zarządu Kolanko Transport Sp. z o.o.

Firma wcześniej była znana jako sponsor strategiczny, od teraz będzie jednak sponsorem elitarnym. Adam Syldatk został dodatkowo członkiem Stowarzyszenia GKŻ Wybrzeże. - Po pierwszych trzech latach wspierania klubu stwierdziłem, że warto uznać współpracę za projekt długofalowy. Stąd moja decyzja o wstąpieniu do Stowarzyszenia. Pozwala mi to na bieżąco monitorować działania oraz mieć wpływ na niektóre z nich. Ludzie zarządzający i odpowiadający za klub to nie jest "kółko wzajemnej adoracji", a pełni pasji profesjonaliści. Wszystkim, którzy zastanawiają się czy warto, odpowiem "TAK" - dodał.

Czego nowy sponsor elitarny naszego klubu, a także sponsor Jakuba Jamroga oczekuje od drużyny w nadchodzących zmaganiach? - W sezonie 2021 oczekuję przede wszystkim wygranych w Gdańsku. Życzyłbym też sobie jak najmniejszych wahań formy zawodników. Mając świadomość, że to sport, nie wyobrażam sobie też braku awansu do fazy play-off. Poza tym chciałbym, żeby od początku sezonu mecze na wszystkich szczeblach kibice mogli oglądać na żywo. Jest to dość istotne dla dobra całej dyscypliny. Apeluję też do fanów: jeśli będzie taka możliwość - kupujcie karnety i bilety. Każdy pojedynczy bilet jest cegiełką do lepszej przyszłości żużla w Gdańsku - zaznaczył Adam Syldatk.

Prezes Zarządu Sponsora Elitrarnego naszego klubu nie ograniacza się do wspierania tylko czerwono-biało-niebieskich - Wychodząc z założenia, że społeczna odpowiedzialność biznesu, to nie powinien być tylko slogan, niezależnie od  sponsorowania GKŻ Wybrzeże oraz indywidualnie Jakuba Jamroga, wspieramy też młodziczki z SKS Pępowo mające sukcesy w minisiatkówce na szczeblu krajowym, a obecnie z powodzeniem startują w Lidze Młodziczek. Oprócz tego wspieramy okoliczne szkoły darowiznami sprzętu komputerowego - wyjaśnił Adam Syldatk.

- Cieszymy się, że firma Kolanko-Transport Sp. z.o.o. dołączyła do sponsorów elitarnych. To znaczący krok dla rozwoju klubu, którego funkcjonowanie opiera się na coraz większej liczbie filarów. Przed nami czwarty rok współpracy, która rozwija się wzorowo. Zaczynaliśmy od sponsoringu strategicznego, następnie z każdym kolejnym rokiem zaangażowanie firmy rosło, Adam dołączył do grona członków Stowarzyszenia, a w tym roku podjął decyzję o kolejnym znaczącym zwiększeniu wsparcia. Jestem przekonany, że dzięki tej umowie skorzystają dwie strony - zarówno nasz klub, jak i nasz sponsor - podsumował Mariusz Kędzielski, który prowadził negocjacie ze strony klubu.

Kolanko Transport Sp. z o.o.
ul. Nowowiejska 7
83-330 Żukowo
www.kolanko-transport.pl

Autor: Redakcja

Następny mecz:

18.03.2021, 00:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
2 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0
4 CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 0 0 0
5 KŻ Orzeł Łódź 0 0 0
6 ROW Rybnik 0 0 0
7 Unia Tarnów 0 0 0
8 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus