El-Instal Jacek Uznański zostaje z nami na kolejny rok!

13.04.2018, 12:48

Przedłużenie umowy z każdym kolejnym sponsorem klubu potwierdza, iż sposób jego prowadzenia jest doceniany przez środowisko biznesowe. Dlatego też z dużą radością informujemy, iż w sezonie 2018 nadal będzie nas wspierać firma El-Instal Jacek Uznański. Z jej właścicielem porozmawialiśmy o reklamie, marketingu i żużlu. Zapraszamy do lektury.

Sezon 2018 będzie kolejnym rokiem współpracy Państwa firmy z GKŻ Wybrzeże. Co przekonało Pana do zaangażowania się w tą kooperację i co sprawiło, że został Pan z klubem na kolejne lata?
Jacek Uznański: Od wielu lat kibicuję GKŻ Wybrzeże. Kiedyś sam osobiście zabierałem dzieci na żużel, dziś kiedy są dorośli nadal kibicują ze mną. O możliwości wsparcia swojego Klubu dowiedziałem się od mojego dobrego kolegi Grzegorza Dzikowskiego, skorzystałem z tej okazji. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z GKŻ Wybrzeże, dlatego podjąłem decyzję o dalszym czynnym udziale.

Nazwa Pańskiej firmy wskazuje dość jasno, że zajmujecie się usługami związanymi z elektryką. Jest to pojęcie dość szerokie. Czy mógłby Pan powiedzieć coś więcej o swojej firmie?
El-Instal  Jacek Uznański dzięki zaufaniu klientów działa na rynku już 18 lat. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i również do podmiotów gospodarczych. Instalacje wykonujemy między innymi w domach i mieszkaniach, obiektach biurowych, halach produkcyjnych, warsztatach, hotelach, instytucjach i innych obiektach. Współpracujemy również z regionalnymi deweloperami.

Oprócz standardowych instalacji elektrycznych wykonujemy także instalacje inteligentne, remonty instalacji w budynkach wielorodzinnych  itp.. Służymy również profesjonalnym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań, a także przy załatwianiu formalności z operatorami sieci elektrycznej. Wszystkie instalacje realizujemy na bazie materiałów renomowanych firm. Wszystkie prace wykonujemy na najwyższym poziomie usług.

W obecnym roku bazując na zdobytym wieloletnim doświadczeniu w branży budowlanej, rozszerzyliśmy nasze usługi, o usługi budowlane i sprzedaż domów jednorodzinnych w wysokim standardzie.

W jaki sposób klienci mogą do Pana trafić?
Wszystkie osoby, które są zainteresowane usługami elektrycznymi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach oraz zakupem domów jednorodzinnych, zapraszam do wypełnienia formularzu kontaktowego dostępnego na stronie www.el-instal.com.pl lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Przedłużenie współpracy na kolejny rok wskazuje, że dotychczasowa kooperacja spełnia Państwa oczekiwania. Czy tak jest w rzeczywistości? Co jest największym atutem klubu, który sprawia, że ta wzajemna współpraca się rozwija?
Bardzo się cieszę z obecnej współpracy. Razem wspólnie zdobywamy doświadczenie i dzięki temu się rozwijamy.

Działacze gdańskiego klubu dość mocno szczycą się założeniem Klubu biznesu - Klub 200, którego założeniem jest kojarzenie ze sobą sponsorów. Czy  może Pan potwierdzić, że ta idea ma sens?
Tak, uważam, że Klub 200 jest dobrą inicjatywą. Naszym wspólnym sukcesem jest budowanie wizerunku gdańskiego speedway’a jak i indywidualnych firm. Miło jest porozmawiać z osobami o podobnych zainteresowaniach i celach, jednocześnie spotkanie z innymi przedsiębiorcami jest dużą szansą na nawiązanie nowych biznesowych kontaktów.

Sezon żużlowy już za chwilę. Czego Państwo sobie życzycie w nadchodzącym roku jako firma i czego życzy Pan klubowi?
C
hciałbym życzyć sobie jak i Klubowi stabilizacji, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, Zawodnikom wielu zdobytych punktów, roku bez kontuzji i usterek motocykli. Osobiście pragnę aby GKŻ Wybrzeże awansowało do Ekstraligi. Przede wszystkim życzę jednak  wszystkim  i sobie, aby nasza ukochana drużyna po latach, wróciła w końcu  na dobre w szeregi najwyższej ligi, nie jako drużyna do walki o utrzymanie, ale jako drużyna walcząca o najwyższe trofea.

Wszyscy pragniemy być tego świadkami!

 

 

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 30 +77
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 24 +153
3 Cellfast Wilki Krosno 14 20 +44
4 Trans MF Landshut Devils 14 17 -11
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 14 14 -29
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 13 -50
7 ROW Rybnik 14 11 -62
8 Aforti Start Gniezno 14 11 -122

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus