Ruszamy z typerem dziennikarskim na sezon 2018. Pięciu trójmiejskich dziennikarzy przed każdym meczem wskaże swoje typy końcowych rozstrzygnięć. Po zakończeniu sezonu wybierzemy dziennikarskiego eksperta roku 2018! Jednocześnie zachęcamy Was do gry z partnerem klubu Zakładami Bukmacherskimi forBET!
1. Który zawodnik zdobędzie najwięcej punktów w dzisiejszym meczu? (1pkt)
Wojciech Luściński: Mikkel Michelsen
Rafał Sumowski: Mikkel Michelsen
Tomasz Galiński: Oskar Fajfer
Michał Gałęzewski: Mikkel Michelsen
Tomasz Łunkiewicz: Mikkel Michelsen
2. Kto zdobędzie więcej punktów Adrian Cyfer czy Michał Szczepaniak? (1pkt)
Wojciech Luściński: Michał Szczepaniak
Rafał Sumowski: Adrian Cyfer
Tomasz Galiński: Michał Szczepaniak
Michał Gałęzewski: Michał Szczepaniak
Tomasz Łunkiewicz: Michał Szczepaniak
3. Kto zdobędzie więcej punktów Tomasz Gapiński czy Mikkel Bech? (1pkt)
Wojciech Luściński: Tomasz Gapiński
Rafał Sumowski: Tomasz Gapiński
Tomasz Galiński: Mikkel Bech
Michał Gałęzewski: Tomasz Gapiński
Tomasz Łunkiewicz: Mikkel Bech
4. Czy Mikkel Michelsen zdobędzie dwucyfrową liczbę punktów? (1pkt)
Wojciech Luściński: Tak
Rafał Sumowski: Tak
Tomasz Galiński: Tak
Michał Gałęzewski: Tak
Tomasz Łunkiewicz: Tak
5. W wyścigu młodzieżowym: wygra Euro Finannce Polonia Piła, będzie remis, wygra Zdunek Wybrzeże Gdańsk? (1pkt)
Wojciech Luściński: Remis
Rafał Sumowski: Remis
Tomasz Galiński: Wygra Zdunek Wybrzeże
Michał Gałęzewski: Wygra Zdunek Wybrzeże
Tomasz Łunkiewicz: Zdunek Wybrzeże
6. Proszę wymienić po jednym zawodniku, który pojedzie w wyścigu piętnastym? (1pkt)
Wojciech Luściński: Michelsen, Gapiński
Rafał Sumowski: Michelsen, Gapiński
Tomasz Galiński: Fajfer, Jonasson
Michał Gałęzewski:Michelsen, Jonasson
Tomasz Łunkiewicz: Michelsen, Jonasson
7. Który zawodnik zdobędzie najwięcej punktów bonusowych w meczu? (1pkt)
Wojciech Luściński: Anders Thomsen
Rafał Sumowski: Mikkel Bech
Tomasz Galiński: Mikkel Bech
Michał Gałęzewski: Anders Thomsen
Tomasz Łunkiewicz: Mikkel Bech
8. Który zawodnik zwycięży w wyścigu otwarcia? (1pkt)
Wojciech Luściński: Oskar Fajfer
Rafał Sumowski: Oskar Fajfer
Tomasz Galiński: Oskar Fajfer
Michał Gałęzewski: Oskar Fajfer
Tomasz Łunkiewicz: Oskar Fajfer
9. Jaki będzie końcowy wynik? (3pkt)
Wojciech Luściński: 49:41 dla Zdunek Wybrzeże
Rafał Sumowski: 49:41 dla Zdunek Wybrzeże
Tomasz Galiński: 49:41 dla Zdunek Wybrzeże
Michał Gałęzewski: 53:37 dka Zdunek Wybrzeże
Tomasz Łunkiewicz:50:40 dla Zdunek Wybrzeże
Autor: Redakcja
msc | drużyna | M | Pkt | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Cellfast Wilki Krosno | 4 | 8 | +42 |
2 | Innpro ROW Rybnik | 4 | 8 | +38 |
3 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 4 | 6 | +37 |
4 | Arged Malesa Ostrów Wielkopolski | 4 | 4 | +4 |
5 | #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań | 4 | 3 | -19 |
6 | Texom Stal Rzeszów | 4 | 2 | -7 |
7 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 4 | 1 | -35 |
8 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 4 | 0 | -60 |