DMPJ: Szóste miejsce Zdunek Wybrzeża w Rybniku

13.08.2019, 19:26

Zespół Zdunek Wybrzeża Gdańsk zajął szóste miejsce w rozegranych na torze w Rybniku Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Ponownie najlepiej punktował Karol Żupiński.

Można powiedzieć, że jest powtarzalność wśród młodzieżowców Zdunek Wybrzeża. Ponownie uplasowali się na przedostatnim miejscu w DMPJ i ponownie najlepszym zawodnikiem gdańskiej drużyny okazał się Karol Żupiński, zdobywca dziesięciu punktów.

Pozostałe cztery punkty zdobyli Oskar Rowecki i Denis Zieliński, z kolei Maciej Uszaruk zakończył zmagania z zerowym dorobkiem.

Już jutro kolejna runda - zawodnicy raz jeszcze ścigać się będą na torze w Rybniku.

I-III - PGG ROW Rybnik - 22 pkt.
1. Robert Chmiel - 9 (3,3,0,3)
2. Mateusz Tudzież - 6 (0,3,2,1)
3. Przemysław Giera - 7 (1,3,2,1)
22. Dominik Tyman

I-III - Bocar Włókniarz Częstochowa - 22 pkt.
4. Michał Gruchalski - 11 (2,3,3,3)
5. Bartłomiej Kowalski - 1 (1,2,w,1)
6. Mateusz Świdnicki - 7 (0,2,3,2)

I-III - Francepol Falubaz Zielona Góra - 22 pkt.
7. Norbert Krakowiak - 7 (1,2,1,3)
8. Damian Pawliczak - 9 (3,1,3,2)
9. Mateusz Tonder - 6 (1,2,1,2)

IV - Aforti Start Gniezno - 21 pkt.
19. Kevin Fajfer - 8 (2,d,3,3)
20. Mateusz Błażykowski - 4 (0,2,2,0)
21. Damian Stalkowski - 9 (3,3,3,0)

V - Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra - 16 pkt.
16. Nikodem Bartoch - 6 (3,0,2,1)
17. Fabian Ragus - 3 (1,2,-,-)
18. Jakub Osyczka - 5 (1,0,2,2)
27. Nile Tufft - 2 (1,1)

VI - Zdunek Wybrzeże Gdańsk - 14 pkt.
10. Karol Żupiński - 10 (2,3,2,3)
11. Maciej Uszaruk - 0 (-,0,0,-)
12. Oskar Rowecki - 3 (2,-,1,0)
25. Denis Zieliński - 1 (0,1,0)

VII - ACCR - 9 pkt.
13. Roman Marek - 0 (0,u,0,0)
14. Daniel Silhan - 4 (2,1,1,0)
15. Jan Macek - 5 (1,0,3,1)

Biegi z udziałem zawodników Zdunek Wybrzeża:

2: Pawliczak, Żupiński, Krakowiak, Zieliński
6: Żupiński, Rowecki, Macek, Marek (u)
9: Gruchalski, Świdnicki, Zieliński, Uszaruk
14: Stalkowski, Błażykowski, Rowecki, Uszaruk
18: Chmiel, Żupiński, Tudzież, Zieliński
21: Żupiński, Osyczka, Tufft, Rowecki

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 12 22 +110
2 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 18 -8
3 Car Gwarant Start Gniezno 12 17 +6
4 Unia Tarnów 12 17 +16
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6 Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7 Orzeł Łódź 12 7 -49

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus