Awizowane składy na mecz barażowy

04.10.2017, 16:08

Już tylko cztery dni pozostały do meczu, który zadecyduje o kształcie PGE Ekstraligi w sezonie 2017. Na stadionie przy ulicy Zawodników 1 zmierzą się zespoły Zdunek Wybrzeże Gdańsk oraz Get Well Toruń. Dziś poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.

Trenerzy obu drużyn zdecydowali się postawić na tych samych zawodników, którzy rywalizowali w meczu rozegranym w Toruniu. Żadne zmiany nie zaszły również w układzie par. W drużynie gdańskiej Troy Batchelor ponownie pojedzie w jednej parze z Hubertem Łęgowikie, drugi duet stworzą duńczycy, natomiast Kacper Gomólski pojedzie z młodzieżowcem. W zespole gości pierwszy duet stworzą Paweł Przedpełski oraz Jack Holder, drugi Michael Jepsen Jensen z Grzegorzem Walaskiem, natomiast parę z młodzieżowcem poprowadzi starszy z braci Holderów.

Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.30. Bilety na mecz są dostępne już dziś na stronie internetowej http://bilety.wybrzezegdansk.pl

Ceny biletów na mecz barażowy prezentują się następująco:
1. Internet, przedsprezedaż na stadionie oraz stacja paliw
Sektor zielony/niebieski:

Bilet normalny: 30 zł
Bilet ulgowy: 20 zł
Sektor czerwony:
Bilet normalny: 40 zł
Bilet ulgowy: 30 zł

2. Kasy stadionowe w dniu meczu
Sektor zielony/niebieski:
Bilet normalny: 35 zł
Bilet ulgowy: 20 zł
Sektor czerwony:
Bilet normalny: 45 zł
Bilet ulgowy: 30 zł
Uwaga: Do ulgi uprawnione są wszystkie kobiety, młodzież szkolna, studenci do 26. roku życia (urodzeni w 1989 roku i młodsi), emeryci, renciści oraz opiekunowie osób niepełnosprawnych. W przypadku wątpliwości dotyczących wieku bileter może zażądać okazania dokumentu ze zdjęciem stwierdzającym wiek, w przypadku jego braku bileter może odmówić wstępu na zawody. Dzieci do lat 7 oraz osoby niepełnosprawne na zawody wchodzą gratis.

 

Autor: M.

Następny mecz:

08.04.2018, 14:30 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1. Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
3. Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
4. Arge Speedway Wanda Kraków 0 0 0
5. Speed Car Motor Lublin 0 0 0
6. Orzeł Łódź 0 0 0
7. Euro Finannce Polonia Piła 0 0 0
8. ROW Rybnik 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus