Miłosz Wysocki

Data urodzenia:

01.06.2004

Narodowość:

Polska

Biografia:

Wychowanek GKM Grudziądz zdał licencję żużlową zdał w kwietniu 2021 roku na toruńskiej Moto Arenie. W 2022 roku został wypożyczony do  Wybrzeża, początkowo z zamysłem startów w imprezach młodzieżowych. W pierwszym swoim sezonie ligowym odjechał siedemnaście wyścigów, w których zdobył 7 punktów i 2 bonusy. Po zakończeniu wypożyczenia "Czesław" otrzymał w Gdańsku 2-letni kontrakt i w rozgrywkach 2023 był podstawowym juniorem. W ligowych potyczkach zdołał pokonać kilku wysoko notowanych seniorów, a jego średnia biegowa wyniosła 1,019.

fot. Tomasz Rosochacki / wybrzezegdansk.pl

 

Ostatnie starty:

14.07.2024 Energa Wybrzeże Gdańsk - Texom Stal Rzeszów 48:41 0 (d,0,0)
07.07.2024 Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Energa Wybrzeże Gdańsk 60:30 3+2 (1,1*,0,1*,0)
04.07.2024 Eliminacje do MIMP w Gnieźnie 2 (0,1,1,0,-)
29.06.2024 Energa Wybrzeże Gdańsk - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 41:49 0 (t,0,0)
27.06.2024 Zawody szkoleniowe Piła 13 (3,2,3,3,2)
26.06.2024 Zawody szkoleniowe Gdańsk 13 (3,1,3,3,3)
23.06.2024 Energa Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa Ostrów 2 (u,0,1,1)
15.06.2024 Krosno - Gdańsk 57:33 4 (1,2,0,0,1)
26.05.2024 Energa Wybrzeże Gdańsk - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 3 (1,0,0,2)
23.05.2024 IV runda DMPJ w Toruniu 8 (0,2,0,3,3)
22.05.2024 3. runda DMPJ w Gdańsku 6 (3,1,2)
18.05.2024 Texom Stal Rzeszów - Energa Wybrzeże Gdańsk 52:38 4+1 (1,2,1*,w)
16.05.2024 Eliminacje IMP w Gdańsku 4 (1,t,1,1,1)
12.05.2024 DMPJ II runda, Grudziądz 5 (2,d,1,1,1)
05.05.2024 Energa Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 21:27 5+1 (3,2*)
27.04.2024 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań - Energa Wybrzeże Gdańsk 3 (2,W,0,1)
21.04.2024 Arged Malesa Ostrów - Energa Wybrzeże Gdańsk 2+1 (W,1,0,0,1*)
14.04.2024 Gdańsk - Krosno 43:47 0 (t,0,0,0)
05.10.2023 Turniej Par Juniorów, Piła 8 (t,2,3,3)
28.09.2023 Turniej Par Juniorów w Gdańsku 12+2 (3,1*,3,2*,3)
21.09.2023 Turniej Par Juniorów, Opole 11 (3,3,2,2,1)
20.09.2023 Turniej Par Juniorów, Rzeszów 7+1 (t,1*,3,3,w)
19.09.2023 Nice Cup, Toruń 5 (3,w,1,1)
26.08.2023 Enea Falubaz Zielona Góra - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 (1,0,0)
21.08.2023 Nice Cup, Grudziądz 14 (3,3,3,2,3)
20.08.2023 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Enea Falubaz ZIelona Góra 3+1 (0,0,1,2*,0)
17.08.2023 Eliminacje MMPPK w Pile 2+1 (w,-,1,1*,t)
13.08.2023 Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 (0,0,0,1)
03.08.2023 Eliminacja MIMP 8 (3,W,D,3,2)
15.07.2023 V Runda Nice Cup 9 + D (1,3,3,2)
09.07.2023 Enea Falubaz Zielona Góra - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41 7 (3,1,0,3,0)
02.07.2023 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 51:39 2 (1,0,1)
28.06.2023 IV runda DMPJ w Bydgoszczy 0 (0,t,0,w,w)
24.06.2023 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik 40:50 3 (3,0,w)
22.06.2023 Nice Cup w Gdańsku 9 (2,2,2,3)
18.06.2023 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 47:43 5 (2,0,3)
14.06.2023 III runda DMPJ w Gdańsku 9 (t,2,3,2,2)
11.06.2023 Trans MF Landshut Devils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51:39 0 (0,0,-)
07.06.2023 Zaplecze Kadry Juniorów, Gdańsk 2 (2,w,-,-,-)
03.06.2023 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - InvestHousePlus PSŻ Poznań 49:40 7+1 (3,3,1*)
01.06.2023 Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41 2 (2,0,0)
28.05.2023 ebebe PSŻ Poznań - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41 5 (3,1,0,1)
24.05.2023 II runda DMPJ w Grudziądzu 10 (3,1,2,3,1)
21.05.2023 Wybrzeże - Landshut 44:46 3+1 (2,0,1*)
17.05.2023 I runda DMPJ w Toruniu 7 (2,u,2,1,2)
12.05.2023 ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 46:43 4 (2,2,0)
10.05.2023 Nice Cup, Gniezno 10 (3,2,2,3) + w
04.05.2023 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 43:47 1 (1,d,0)
26.04.2023 Eliminacje IMP - Bydgoszcz 1 (0,w,0,0,1)
23.04.2023 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Enea Falubaz Zielona Góra 37:53 4+2 (w,2,0,2*)
08.04.2023 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa Ostrów Wlkp. 46:41 3 (3,w,0)
02.04.2023 V Memoriał Henryka Żyto 0 (0,0)
20.09.2022 Nice Cup, Toruń 11 (3,2,3,3) + 0
18.08.2022 5. runda Nice Cup w Bydgoszczy 11 (3, 3, 3, 2) +3
12.08.2022 Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 56:34 1+1 (1*,0,0)
11.08.2022 4. runda Nice Cup, Grudziądz 10 (3,3,3,1) +1
07.07.2022 Eliminacja MMPPK 4 (3,0,0,1)
19.06.2022 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Trans MF Landshut Devils 0 (0,t,0)
04.06.2022 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 0 (u,0,0)
28.05.2022 Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 (3,1,0,w)
26.05.2022 II runda DMPJ w Bydgoszczy 8 (2,2,3,0,1,0)
25.05.2022 I runda DMPJ w Bydgoszczy 6 (1,0,1,3,1,0)
22.05.2022 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik 2+1 (2*,0,u)
19.05.2022 VIII runda DMPJ - Gdańsk 6 (2,U,U,2,2)
18.05.2022 VII runda DMPJ w Gdańsku 7 (0,3,3,1,0)
12.05.2022 VI runda DMPJ w Grudziądzu 9 (1,3,2,2,1)
11.05.2022 V runda DMPJ w Grudziądzu 9 (2,3,3,1,0)
08.05.2022 Trans MF Landshut Devils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 (0)
28.04.2022 IV runda DMPJ 10 (2,2,2,1,3)
27.04.2022 III runda DMPJ w Toruniu 9 (3,2,1,1,2)
Więcej

Następny mecz:

19.07.2024, 18:00 / Rybnik

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 12 22 +96
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11 18 +119
3 Innpro ROW Rybnik 10 17 +24
4 Cellfast Wilki Krosno 11 15 -10
5 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 11 15 -4
6 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 12 9 -54
7 Texom Stal Rzeszów 12 9 -47
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 11 3 -124

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus