Denis Zieliński

Data urodzenia:

11.10.2002

Narodowość:

Polska

Biografia:

Wychowanek Stali Toruń, jednak pierwsze oficjalne starty zaliczył w barwach MRGArden GKM Grudziądz. Dopiero w październiku skończył 16 lat, więc nie zdąrzył jeszcze zadebiutować w lidze. Ograniczył się do startów w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów, w których spisywał się całkiem nieźle. Zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu NICE Cup. Teraz przed nim czas ligowego debiutu, który zaliczy w barwach Zdunek Wybrzeże Gdańsk.

Ostatnie starty:

14.08.2019 X runda DMPJ w Rybniku 4 (0,2,2)
13.08.2019 IX runda DMPJ w Rybniku 1 (0,1,0)
03.08.2019 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Car Gwarant Start Gniezno 0 (0,0,0)
29.07.2019 Eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski 7 (1,1,1,3,1)
27.07.2019 Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 (0,0,-,0)
24.07.2019 IV runda DMPJ - Gnieźnie 6 (0,2,1,3)
23.07.2019 III runda DMPJ - Pardubice 2 (0,1,1,0)
17.07.2019 II Runda Półfinału DMPJ 3 (0,1,1,1)
16.07.2019 I runda DMPJ 3 (0,1,1,1)
06.07.2019 Runda kwalifikacyjna IMEJ w Gdańsku 3 (2,1,0)
30.06.2019 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 0 (0,0,0)
26.06.2019 XII runda DMPJ - Łódź 9 (3,2,1,3)
25.06.2019 XI runda DMPJ - Gdańsk 6 (1,2,1,2)
24.06.2019 V runda DMPJ w Bydgoszczy 3 (1,1,0,1)
22.06.2019 Puchar Europy Par U-19 w Pilźnie 1 (1)
19.06.2019 X runda DMPJ - Bydgoszcz 2 (1,-,1,-)
18.06.2019 IX runda DMPJ w Gnieźnie 5 (-,2,-,3)
17.06.2019 III runda DMPJ w Gnieźnie 6 (2,1,3,0)
15.06.2019 Arged Malesa Ostrovia Ostrów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 (0,0,0)
11.06.2019 Eliminacje MMPPK - Ostrów Wielkopolski 2 (0,1,1,0,0)
09.06.2019 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - PGG ROW Rybnik 3+1 (2,1*,0)
04.06.2019 VII Runda DMPJ w Toruniu 8 (3,2,1,2)
03.06.2019 VIII Runda DMPJ w Grudziądzu 6 (2,1,1,2)
01.06.2019 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 3+1 (2*,1)
29.05.2019 VI runda DMPJ - Łódź 7 (0,1,3,3)
27.05.2019 Finał Brązowego Kasku Grudziądz 10 (2,1,2,2,3)
26.05.2019 Orzeł Łódź-Zdunek Wybrzeże Gdańsk 3 (3,0,-)
21.05.2019 IV Runda DMPJ 5+1 (2*,1,0,2)
11.05.2019 PGG ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 (0,-,0)
08.05.2019 II runda DMPJ Grudziądz 7 (3,2,0,2)
07.05.2019 I runda DMPJ w Toruniu 6+1 (3,2,1*,-)
05.05.2019 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia 2 (1,0,1)
23.04.2019 Eliminacje Brązowego Kasku 11 (2,0,3,3,3)
16.04.2019 Eliminacje Srebrnego Kasku - Bydgoszcz 5 (1,1,1,0,2)
14.04.2019 Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 (0,1,-)
10.04.2019 Turniej Zaplecza Kadry w Poznaniu 6 (2,1,0,0,3)
09.04.2019 Turniej Zaplecza Kadry w Poznaniu 5 (1,0,0,2,2)
07.04.2019 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 1 (1,0,0)
31.03.2019 Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 (0,0,0)
26.03.2019 forBET Włókniarz Częstochowa - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 (0,0,0)
24.03.2019 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor Lublin 1 (1,0,0)
23.03.2019 Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 (2,0,1,1)
Więcej

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 12 22 +110
2 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 18 -8
3 Car Gwarant Start Gniezno 12 17 +6
4 Unia Tarnów 12 17 +16
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6 Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7 Orzeł Łódź 12 7 -49

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus