Puchar Polski Par Klubowych 80-125cc

Runda I - 06.05.2017 (Rybnik)

1. BTŻ Polonia Bydgoszcz - 16
2. Rybki Rybnik - 12
3. Wybrzeże Gdańsk - 11
Bartosz Tyburski - 9 (1,3,2,3)
Igor Sawicki - 2 (0,1,1,w)
Łukasz Górski - NS
Jakub Staszewski - NS
4. JUST FUN GUKS Speedway Wawrów - 11
5. Stal Toruń - 9

Runda II - 20.05.2017 (Toruń)
1. BTŻ Polonia Bydgoszcz - 16
2-3. GKŻ Wybrzeże Gdańsk- 13
Bartosz Tyburski - 11 (3,3,2,3)
Igor Sawicki - 2 (0,1,0,1)
Łukasz Górski - NS
Jakub Staszewski - NS
2-3. JUST FUN GUKS Speedway Wawrów - 13
4-5. Stal Toruń - 8
4-5 Rybki Rybnik - 8

Runda III - 28.05.2017 (Częstochowa)
1. MKMŻ Rybki Rybnik - 15
2-3. Polonia Bydgoszcz - 13
2-3. JUST FUN GUKS Speedway Wawrów - 13
4. GKŻ Wybrzeże Gdańsk - 11
Bartosz Tyburski - 10 (3,2,2,3)
Igor Sawicki - 1 (0,-,1,0)
Mateusz Łopuski - 0 (0)
Łukasz Górski - NS
5. Stal Toruń - 7

Runda IV - 03.06.2017 (Bydgoszcz)
1. JUST FUN GUKS Speedway Wawrów - 18
2. Polonia Bydgoszcz - 16
3. GKŻ Wybrzeże Gdańsk
Bartosz Tyburski - 9 (1,3,2,3)
Igor Sawicki - 1 (0,-,1,-)
Łukasz Gorski - 1 (1,0)
4. Stal Toruń - 10
5. MKMŻ Rybki Rybnik - 5

Runda V - 24.06.2017 (Wawrów)
1. JUST FUN GUKS Speedway Wawrów - 17
2. MKMŻ Rybki Rybnik - 13
3. GKŻ Wybrzeże Gdańsk - 12
Bartosz Tyburski 9 (2,3,1,3)
Igor Sawicki 3+2 (1*,2*,0,0
Łukasz Górski NS
Jakub Staszewski NS
4. Stal Toruń - 10
5. Polonia Bydgoszcz - 8

Runda VI - 01.07.2017 (Gdańsk)
1. JUST FUN GUKS Speedway Wawrów - 16
2. Polonia Bydgoszcz - 13
3. Stal Toruń - 12
4. MKMŻ Rybnik Rybnik - 10
5. GKŻ Wybrzeże Gdańsk - 9
Bartosz Tyburski - 3 (0,2,1,0)
Igor Sawicki - 3 (2,-,-,1)
Łukasz Górski - NS
Mateusz Łopuski - 3 (3,0)

Klasyfikacja generalna Pucharu Polski Klubowych 2017:
1. JUST FUN GUKS Speedway Wawrów
2. BTŻ Polonia Bydgoszcz
3. MKMŻ Rybki Rybnik
4. GKŻ Wybrzeże Gdańsk
5. SSSM Stal Toruń

Następny mecz:

22.09.2019, 14:30 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 12 22 +110
2 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 18 -8
3 Car Gwarant Start Gniezno 12 17 +6
4 Unia Tarnów 12 17 +16
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6 Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7 Orzeł Łódź 12 7 -49

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus