Dane teleadresowe:

MH Automatyka
ul. Harfowa 1
80-298  Gdańsk

www:

http://mh-automatyka.pl

Informacje:

irma MH Automatyka rozpoczęła swoją działalność jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w kwietniu 2003 roku. Natomiast na rynku elektrotechnicznym i automatyki przemysłowej jest obecna od 1998 roku.

Siedziba główna spółki mieści się w Gdańsku przy ul. Harfowej, gdzie również znajduje się jeden z oddziałów handlowych oraz powstały w 2004 roku dział automatyki. Pozostałe oddziały handlowe firmy znajdują się w Warszawie i Wrocławiu. Swoją działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W ramach swojej działalności spółka otworzyła nowy dział zajmujący się projektowaniem i wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych.

Zakres naszej działalności obejmuje:
• kompletację dostaw aparatury elektrycznej,
• systemy monitorowania i nadzoru,
• rozdzielnice inteligentne,
• kompletację dostaw w zakresie elementów wyposażenia szaf sterowniczych i automatyki,
• projekt, montaż i uruchamianie układów automatyki przemysłowej,
• montaż rozdzielnic nn,
• projektowanie i wykonywanie instalacji fotowoltaicznych,
• klimatyzatory komfortu – sprzedaż i montaż,
• doradztwo techniczne i usługi serwisowe.

Zatrudniamy inżynierów i techników posiadających wiedzę z zakresu elektrotechniki, automatyki oraz instalacji fotowoltaicznych, klimatyzacji i wentylacji, co pozwala nam utrzymać wysoki poziom techniczny obsługi klientów.

Współpracujemy z takimi firmami jak: SchneiderElectric, EATONElectric, WielandElectric, Siemens, NoarkElectric, Helucabel Polska oraz w zakresie klimatyzacji z FujiElectric.

W 2016 roku oprócz dalszego rozwoju sieci handlowej, w celu podniesienia jakości oferowanych usług po raz kolejny audytowaliśmy swoje usługi zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO9001:2008. W grudniu uzyskaliśmy przedłużenie na kolejne lata certyfikatu ISO9001:2008. Od 2011 roku posiadamy również certyfikat AQAP 2110.

W kolejnych latach planujemy dalszy rozwój sieci handlowej oraz poszerzenie swojej działalności w zakresie projektowania i wykonywania układów automatyki oraz  instalacji fotowoltaicznych.

W związku z realizacją licznych już kontraktów m.in. dla Polskiej Marynarki Wojennej, planujemy zwiększenie swojej aktywności na tym rynku. Chcemy również kontynuować uruchomiony w latach poprzednich montaż szaf automatyki praz wykonywać projekty wraz z dostawą i uruchomieniem banków energii od 200 kW do 10 MW.

Następny mecz:

24.03.2019, 14:30 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
2 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
3 Grupa Azoty Unia Tarnów 0 0 0
4 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
5 Orzeł Łódź 0 0 0
6 ROW Rybnik 0 0 0
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus