Dane teleadresowe:

Kawowe EKG

NIP: 589-208-41-89

Ul. Tadeusza Rejtana 67D

83-330 Pępowo

508 423 779

kawowe-ekg@wp.pl

www:

https://kawowe-ekg.pl/

Informacje:

Jesteśmy tutaj, aby uczynić Twoje kawowe chwile jeszcze bardziej wyjątkowymi. Odkryj świat doskonałej kawy z naszym profesjonalnym serwisem ekspresów!

Oddaj swój ulubiony ekspres do kawy w nasze ręce, a my przeprowadzimy szybką i skuteczną naprawę, przywracając go do pełnej sprawności. Ciesz się aromatem świeżo zaparzonej kawy już dziś!

Nasz zespół składa się wykwalifikowanych techników posiadających wieloletnie doświadczenie w naprawie różnorodnych ekspresów, od tradycyjnych modeli po najnowsze urządzenia z zaawansowaną technologią. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rutynowego przeglądu, drobnej naprawy czy też kompleksowego przygotowania urządzenia do sezonu, możesz być pewien, że Twój ekspres trafi w ręce profesjonalistów.

Kawowe EKG to gównie serwis ekspresów do kawy z linii domowej jak i gastronomicznej.

Nasza firma oferuje także sprzedaż nowych i używanych ekspresów oraz profesjonalną obsługę imprez firmowych, wydarzeń sportowych i różnego rodzaju eventów.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz szeroki wybór kaw ziarnistych oraz środków do konserwacji.

Nasz wyspecjalizowany serwis oferuje naprawę ekspresów do kawy z linii domowej jak i gastronomicznej wielu renomowanych marek, w tym m.in. Nivona, Jura, DeLonghi, LaCimbali, Krups, Melitta, Bosch, Saeco, Astoria oraz Siemens. Bez względu na model czy markę Twojego ekspresu, możesz być pewien, że nasz doświadczony zespół zajął się Twoim urządzeniem z pełnym profesjonalizmem i troską!

Następny mecz:

23.06.2024, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Innpro ROW Rybnik 7 13 +42
2 Cellfast Wilki Krosno 8 11 +26
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 8 11 +63
4 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 7 10 +28
5 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 7 7 -26
6 Texom Stal Rzeszów 7 4 -6
7 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 7 4 -46
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 7 1 -81

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus