Dane teleadresowe:

BALUO Piotr Rampczyk
ul. Północna 10
81-061 Gdynia

www:

http://baluo.pl

Informacje:

Firma Baluo działająca w branży budowlanej powstała z pasji i wieloletniego doświadczenia. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą systemu aluminiowych balustrad balkonowych. Nasza oferta zawiera szeroką paletę stylów i rozwiązań, które doskonale wpisują się we współczesne trendy architektoniczne. Kierujemy się takimi wartościami jak: wysoka jakość, estetyka, nowoczesna forma oraz łatwość montażu, to wszystko w dobrej cenie. Balustrady systemowe Baluo to nie tylko wyjątkowy design, a przygotowana przez nas propozycja odpowiada na szereg potrzeb inwestorów, firm monterskich i wykonawców. Na bieżąco wprowadzamy do naszego asortymentu różne produkty zwiększające możliwości systemu oraz spełniające wymagania rynku. 

Zespół naszych handlowców chętnie pomoże przy wyborze odpowiedniego systemu , znajdzie rozwiązanie odpowiadające każdej realizacji oraz przedstawi kompletne, zoptymalizowane zestawienie ilościowe potrzebnego materiału. Współpracując z Baluo otrzymujesz również wsparcie na każdym etapie wykonywanego projektu. 

·  Dostarczamy certyfikaty i dokumentację techniczną.
·  Zapewniamy dokumentację obliczeniową
·  Oferujemy bezpłatne szkolenia dotyczące właściwości systemu Baluo oraz zasad jego prawidłowego montażu

Nasze produkty można zobaczyć na budynkach takich developerów jak Hossa- Osiedle Sokółka Zielenisz ( Gdynia), Centralpark (Gdańsk Morena), Osiedle Bulwary (Gdańsk Jasień), Euro Styl- Osiedle Idea (Gdańsk Oliwa), Osiedle Impuls (Gdańsk Zaspa), Ekolan- Osiedle SOLVO (Gdańsk Przymorze).

Wszystkich chcących zapoznać się z Baluo bliżej zapraszamy na stronę www.baluo.pl lub do odwiedzenia nas na Północnej 10 w Gdyni. Zapraszamy do współpracy!

Następny mecz:

30.06.2019, 14:30 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 9 17 +112
2 Unia Tarnów 7 11 +12
3 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 8 10 -2
4 Car Gwarant Start Gniezno 7 9 +3
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9 8 -34
6 Orzeł Łódź 9 7 -24
7 Lokomotiv Daugavpils 9 4 -65

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus