Dane teleadresowe:

80-956 Gdańsk
ul. Siennicka 25

Telefon:
665 663 199

E-mail:
szklomonter@wp.pl
kontakt@szklarzgdansk.pl

www:

https://szklarzgdansk.pl/

Informacje:

Firma SZKŁO MONTER  już od 20 lat specjalizuje się w tworzeniu oryginalnych, szklanych aranżacji we wnętrzach. Znamy się na szkle jak nikt inny! Wyróżnia nas gotowość do wykonania każdego projektu. Posiadamy swój własny sprzęt do obróbki szkła i zasób materiałów o najwyższym standardzie, dzięki czemu wykonujemy zlecenie w jak najkrótszym czasie. Jesteśmy w stanie spełnić każde pragnienia klienta.

Przez pierwszych 12 lat działaliśmy na terenie Anglii, zbierając doświadczenie i szlifując nasze umiejętności w tworzeniu szklanych aranżacji. Od 8 lat pracujemy na terenie Gdańska, wykonując najbardziej nietypowe zlecenia, którzy często odmawiają inni szklarze. Nasza wyobraźnia nie zna granic, a umiejętności pozwalają na bardzo wiele.

Wykonaliśmy prace dla takich klientów, jak: Energia Hydro, Eurotel, Orange, Dream Club, Kongo, Hotel Qubus, Hotel Fokus, Galeria Bałtycka, Kuśnierewicz. Wszyscy z naszych dotychczasowych klientów chwalą sobie sprawność, z jaką wykonujemy zlecenie. Jesteśmy znani z profesjonalnego podejścia do klienta i konkurencyjnych cen. Z tego względu otrzymaliśmy w 2015 roku certyfikat „Firma godna zaufania”.

Znamy się na szkle! Z nami wykonasz różnego rodzaju zabudowy szklane dużych powierzchni, każdej grubości i koloru. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się szklana kuchnia. Jest to dobry sposób na to, by z łatwością zachować czystość i stylowy wygląd w mieszkaniu. Dodatkowymi atutami tej aranżacji jest możliwość spersonalizowania szklanej powierzchni wzorami lub napisami.

Korzystając z naszej oferty, możesz puścić wodze fantazji i stworzyć wymarzony wygląd swojego domu.

Następny mecz:

08.04.2023, 16:30 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 0 0 0
2 Enea Falubaz Zielona Góra 0 0 0
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0
4 Trans MF Landshut Devils 0 0 0
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
7 ROW Rybnik 0 0 0
8 PSŻ Poznań 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus