Dane teleadresowe:

Restauracja 5. piętro
Długi Targ 14-16
80-828 Gdańsk

www:

Informacje:

Mieszcząca się przy ul. Długi Targ 14-16 Restauracja 5. Piętro, będzie w sezonie 2020 sponsorem strategicznym Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Dzięki współpracy, wszystkie konferencje prasowe będą odbywały w Hotelu IBB Długi Targ. Nasi żużlowcy przy okazji pierwszych treningów będą mieli możliwość odwiedzenia restauracji i skosztowania specjałów przygotowanych przez szefa kuchni Restauracji 5. Piętro.

Goście Restauracji 5. piętro mogą podziwiać dachy gdańskiego Głównego Miasta, Ratusz Staromiejski czy Kościół Mariacki z okien. Zapierający dech w piersiach to wizytówka restauracji, której szefuje Bartosz Czyżyk. - W kuchni cenię sobie sezonowe produkty wysokiej jakości. Z wielką przyjemnością będziemy serwowali nasze specjały żużlowcom Wybrzeża. Do restauracji zapraszamy wszystkich kibiców. Szczególnie polecam pierogi z gęsiną, przygotowywane wspólnie z Pascalem Brodnickim. Z przyjemnością zorganizujemy Wasze spotkanie rodzinne. Do zobaczenia przy wspólnym stole – mówi Szef Kuchni.

Jest nam bardzo miło, że będziemy wspierali gdańską drużynę w walce o awans do PGE Ekstraligi. Mam nadzieję, że razem będziemy mieli wiele okazji do świętowania sukcesów w zbliżającym się sezonie. Wspieranie lokalnych inicjatyw to ważny element naszej filozofii gościnności – dodaje Maciej Wyskiel, Dyrektor IBB Hotel Długi Targ.

Następny mecz:

18.03.2021, 00:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
2 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0
4 CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 0 0 0
5 KŻ Orzeł Łódź 0 0 0
6 ROW Rybnik 0 0 0
7 Unia Tarnów 0 0 0
8 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus