Dane teleadresowe:

Toi Toi Polska Sp. z o.o.
ul. Płochocińska 29
03-044 Warszawa.

www:

http://toitoi.pl

Informacje:

TOI TOI nr 1 w Polsce

Firma TOI TOI Polska Sp. z o.o.  oferuje wynajem i serwis kabin toaletowych, umywalek, kontenerów i ogrodzeń. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, co poświadczają otrzymane certyfikaty i referencje. Wysoka jakoś usługi oferowanej przez Firmę TOI TOI wynika z przykładania ogromnej uwagi do każdego z czynników składających się na całość usługi.
Firma wykorzystuje do tego nowoczesne technologie, najwyższej klasy sprzęt, który obsługiwany jest przez wykwalifikowany zespół pracowników. Dzięki temu możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy liderami usług sanitarnych w Polsce.

Firma TOI TOI Polska Sp. z o.o. powstała w 1983 roku. Dzięki zaangażowaniu pracowników firma systematycznie się rozwija.  Wysiłek wkładany w pracę i zaufanie klientów doprowadził do powstania 19 regionalnych przedstawicielstw firmy.
Czym się zajmujemy?
Oferujemy usługi wynajmu i serwisu kabin toaletowych, urządzeń sanitarnych, kontenerów biurowych i sanitarnych, ogrodzeń przestawnych, umywalek i pisuarów wolnostojących.  Świadczymy usługi dla dużych firm budowlanych, wojska, agend rządowych, ale także dla klientów indywidualnych. Nie ważne czy organizujesz koncert, wesele, imprezę firmową czy remontujesz łazienkę i ten czas potrzebujesz zastępczej toalety. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i wyjątkowo. Nasze obowiązki to skomplikowane procesy logistyczne, ale dokładamy wszelkich starań, aby dla klientów były to dostępne i przyjazne usługi.
Nasza flota samochodowa
Duża część floty samochodowej to najnowocześniejsze pojazdy na rynku. Nasze auta spełniają normy Euro VI dotyczące spalania, czyli są to najbardziej ekologiczne i nowoczesne pojazdy na rynku. Jest to niezwykle ważne, ponieważ w ciągu roku łącznie pokonują około 8 000 000 km. 

Firma TOI TOI rocznie wykonuje kilkaset tysięcy serwisów. Jest to możliwe dzięki dobrej logistyce, która kształtowała się i została opracowana na bazie wieloletnich doświadczeń. Nasi dyspozytorzy zaawansowane oprogramowanie oraz technologie łączności online, aby na bieżąco śledzić ten skomplikowany proces.

Firma TOI TOI swoim zasięgiem obejmuje teren całego kraju. W Polsce funkcjonuje 19 regionalnych przedstawicielstw – baz logistycznych. Aby utrzymać wysoki poziom wykonywanych usług, a także ciągle rozwijać firmę konieczne są inwestycje. Od roku 2005 wdrażamy program modernizacji naszych  placówek. Wprowadzamy ekologiczne i energooszczędne rozwiązania. Wszystko po to by stały się bardziej przyjazne dla środowiska i pracowników naszej firmy.

Następny mecz:

19.07.2024, 18:00 / Rybnik

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 12 22 +96
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11 18 +119
3 Innpro ROW Rybnik 10 17 +24
4 Cellfast Wilki Krosno 11 15 -10
5 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 11 15 -4
6 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 12 9 -54
7 Texom Stal Rzeszów 12 9 -47
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 11 3 -124

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus