Indywidualne Mistrzostwa Polski 2019

Indywidualne Mistrzostwa Polski 80-125cc

Runda II - 04.05.2019 (Rybnik)
1. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) - 12+3 (3,3,3,3)
2. Szymon Ludwiczak (MKMŻ Rybki Rybnik) - 11+2 (3,2,3,3)
3. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 11+1 (3,3,3,2)
..
6. Antoni Kawczyński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 8+2 (1,3,3,1)
17. Igor Sawicki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 2+3 (0,0,1,1)

Runda III - 01.06.2019 (Rybnik)
1. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 12 (3,3,w,3,3)
2. Emil Maroszek (Polonia Bydgoszcz) - 12 (2,2,3,3,2)
3. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) - 10 (3,3,w,3,1)
...
4. Antoni Kawczyński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 10 (3,3,2,2,0)
18. Igor Sawicki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 4 (2,0,u,1,1)

Runda IV - 08.06.2019 (Toruń)
1. Szymon Ludwiczak (MKMŻ Rybki Rybnik) - 12+3 (3,3,2,1,3)
2. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 14+2 (3,3,3,3,2)
3. Bartosz Lewandowski (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) - 12+1 (2,3,3,3,1)
...
16. Igor Sawicki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 2+d (d,0,1,1,d)

Runda V - 22.06.2019 (Gdańsk)
1. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) - 12+3 (3,3,3,3)
2. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 10+2 (3,3,2,2)
3. Emil Maroszek (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - 10+1 (2,3,2,3)
..
10. Antoni Kawczyński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 6+2 (1,2,2,1)
15. Igor Sawicki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 3+1 (1,1,1,0)
R2. Kacper Król (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - NS

Runda VI - 03.08.2019 (Częstochowa)
1. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) - 12+3 (3,3,3,3)
2. Bartosz Lewandowski (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) - 11+2 (2,3,3,3)
3. Szymon Ludwiczak (MKMŻ Rybki Rybnik) - 9+1 (3,3,0,3)
...
8. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 8+0 (2,2,2,2)
13. Antoni Kawczyński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 3+3 (2,0,w,1)


Runda VII - 13.07.2019 (Toruń)
1. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) - 11+3 (2,3,3,3)
2. Mikołaj Duchiński (SSSM Stal Toruń) - 11+2 (3,3,2,3)
3. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 9+1 (3,3,1,2)
..
8. Antoni Kawczyński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 9+0 (1,2,3,3)
16. Igor Sawicki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 5+0 (1,1,2,1)

Runda VIII - 21.07.2019 (Gdańsk)
1. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) - 11+3 (3,2,3,3)
2. Szymon Ludwiczak (MKMŻ Rybki Rybnik) - 11+2 (3,3,2,3)
3. Krystian Gręda (ZKŻ SSA Zielona Góra) - 9+1 (3,2,3,1)
..
5. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 8+3 (3,2,1,2)
9. Antoni Kawczyński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 7+3 (2,0,3,2)

Runda IX - 17.08.2019 (Wawrów)
1. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) - 11+3 (3,3,3,2)
2. Kacper Halkiewicz (Bocar Włókniarz Częstochowa) - 10+2 (2,2,3,3)
3. Bartosz Lewandowski (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) - 10+1 (3,3,2,2)
...
4. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 10+0 (3,2,3,3)
13. Antoni Kawczyński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 5+3 (2,2,0,1)
15. Kacper Król (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 3+1 (1,1,1,t)

Runda X - 24.08.2019 (Częstochowa)
1. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) - 12+3 (3,3,3,3)
2. Bartosz Lewandowski (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) - 11+2 (3,3,2,3)
3. Kacper Halkiewicz (Bocar Włókniarz Częstochowa) - 11+1 (3,2,3,3)
..
4. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 9+0 (3,1,3,2)
13. Antoni Kawczyński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 4+3 (2,1,1,0)
21. Kacper Król (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 0 (w)

Runda XI - 31.08.2019 (Bydgoszcz)
1. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) - 11+3 (3,3,2,3)
2. Emil Maroszek (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - 10+2 (2,3,2,3)
3. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 9+1 (3,2,3,1)
..

11. Antoni Kawczyński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 8+1 (2,2,2,2)
21. Kacper Król (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - NS

 

Następny mecz:

22.09.2019, 14:30 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 12 22 +110
2 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 18 -8
3 Car Gwarant Start Gniezno 12 17 +6
4 Unia Tarnów 12 17 +16
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6 Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7 Orzeł Łódź 12 7 -49

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus