Indywidualne Mistrzostwa Polski 80-125cc

Runda I - 06.05.2017 (Rybnik)
1. Bartosz Tyburski (Wybrzeże Gdańsk) - 13 (3,3,2,2,3)
2. Paweł Trześniewski (Rybki Rybnik) - 13 (2,2,3,3,3)
3. Krzysztof Lewandowski (Polonia Bydgoszcz) - 12 (3,3,3,1,2)
...
7. Igor Sawicki (Wybrzeże Gdańsk) - 9 (3,2,1,2,1)
13. Łukasz Górski (Wybrzeże Gdańsk) - 3 (2,0,0,0,1)
14. Jakub Staszewski (Wybrzeże Gdańsk) - 1 (1,0,w,0,0)

Runda II - 20.05.2017 (Toruń)
1. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Kacper Makowski (SSSM Stal Toruń) - 13 (3,3,3,2,2)
3. Bartosz Tyburski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 12 (1,3,2,3,3)
...
9. Igor Sawicki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 7 (2,1,2,1,1)
12. Łukasz Górski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 5 (1,0,1,2,1)
13. Jakub Staszewski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 5 (w,2,1,1,1)

Runda III - 28.05.2017 (Częstochowa)
1. Bartosz Tyburski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 14 (3,2,3,3,3)
2. Wojciech Fajfer (GUKS Speedway Wawrów) - 14 (3,3,3,2,3)
3. Paweł Trześniewski (MKMŻ Rybki Rybnik) - 12 (3,3,3,1,2)
...
11. Igor Sawicki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 6 (1,0,2,1,2)
13. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 4 (0,2,0,0,2)
14. Łukasz Górski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 3 (1,0,0,1,1)
15. Jakub Staszewski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 1 (1,w,-,-,-)

Runda IV - 03.06.2017 (Bydgoszcz)
1. Wojciech Fajfer (GUKS Speedway Wawrów) - 14 (2,3,3,3,3)
2. Bartosz Tyburski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 13 (3,2,2,3,3)
3. Kacper Łobodziński (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - 12 (2,2,3,2,3)
...
7. Igor Sawicki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 9 (2,3,1,1,2)

Runda V - 24.06.2017 (Wawrów)
1. Bartosz Tyburski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) 13 (3,3,3,1,3)
2. Wojciech Fajfer (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) 13 (3,2,3,2,3)
3. Jacek Fajfer (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) 12 (2,3,1,3,3)
...
10. Igor Sawicki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) 7 (2,0,2,1,2)
11. Łukasz Górski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) 6 (1,1,2,0,2)
12. Jakub Staszewski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) 4 (1,0,1,2,0)

Runda VI - 01.07.2017 (Gdańsk)
1. W. Fajfer (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) - 14 (3,3,3,3,2)
2. K. Łobodziński (Polonia Bydgoszcz) - 13 (3,3,1,3,3)
3. W. Przyjemski (Polonia Bydgoszcz) - 12 (3,2,2,3,2)
...
8. B. Tyburski (Wybrzeże Gdańsk) - 8 (0,1,2,2,3)
9. I. Sawicki (Wybrzeże Gdańsk) - 8 (2,0,2,2,2)
11. M. Łopuski (Wybrzeże Gdańsk) - 5 (1,2,0,1,1)
12. Ł. Górski (Wybrzeże Gdańsk) - 4 (0,2,0,1,1)
13. J. Staszewski (Wybrzeże Gdańsk) - 2 (0,1,1,0,0)

Runda VII - 15.07.2017 (Wawrów)
1. Bartosz Tyburski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) 15 (3,3,3,3)
2. Filip Nizgorski (SSSM Stal Toruń) 13 (3,3,3,2,2)
3. Paweł Trześniewski (MKMŻ Rybki Rybnik) 12 (3,0,3,3,3)
...
10. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) 7 (1,2,2,2,0)
13. Igor Sawicki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) 4 (1,0,1,0,2)
14. Łukasz Górski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) 2 (0,2,0,w,0)

Runda VIII - 29.07.2017 (Rybnik)
1. Krzysztof Lewandowski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - 13 (3,3,3,2,2)
2. Paweł Trześniewski (MKMŻ Rybki Rybnik) - 13 (2,2,3,3,3)
3. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - 12 (3,1,3,3,2)
...
6. Bartosz Tyburski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 10 (t,3,3,1,3)
7. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 10 (1,3,2,3,1)
12. Igor Sawicki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 4 (u,2,1,1,0)
13. Łukasz Górski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 3 (1,1,0,0,1)

Runda IX - 12.08.2017 (Gdańsk)
1. Wojciech Fajfer (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) 13 (3,2,3,2,3)
2. Bartosz Tyburski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 13 (3,2,2,3,3)
3. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - 13 (3,3,2,2,3)
...
8. Igor Sawicki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 7 (1,2,2,1,2)
12. Łukasz Górski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 4 (0,2,0,0,1)
14. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 4 (1,1,0,1,1)

Runda X - 09.09.2017 (Częstochowa)
1. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - 13 (3,3,3,2,2)
2. Filip Nizgorski (SSSM Stal Toruń) - 13 (3,3,3,2,2)
3. Wojciech Fajfer (Just Fun GUKS Speedway Wawrów) - 12 (3,3,2,2,2)
...
6. Bartosz Tyburski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 10 (2,0,3,2,3)
10. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 6 (0,2,0,3,1)
13. Igor Sawicki (GTŻ Wybrzeże Gdańsk) - 4 (w,1,1,w,2)


Runda XI - 23.09.2017 (Toruń)
1. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - 14 (3,3,2,3,3)
2. Bartosz Tyburski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 14 (3,3,3,2,3)
3. Paweł Trześniewski (MKMŻ Rybki Rybnik) - 13 (3,1,3,3,3)
...
7. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 8 (1,3,2,1,1)
9. Igor Sawicki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 6 (0,1,1,2,2)
16. Łukasz Górski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 1 (1,0,0,0,0)

Klasyfikacja generalna Indywidualnych Mistrzostw Polski 2017:
1. Bartosz Tyburski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk)
2. Wojciech Fajfer (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów)
3. Paweł Trześniewski (MKMŻ Rybki Rybnik)
...
9. Igor Sawicki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk)
12. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk)
13. Łukasz Górski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk)
16. Jakub Staszewski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk)

 

Następny mecz:

22.09.2019, 14:30 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 12 22 +110
2 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 18 -8
3 Car Gwarant Start Gniezno 12 17 +6
4 Unia Tarnów 12 17 +16
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 13 -32
6 Lokomotiv Daugavpils 12 11 -43
7 Orzeł Łódź 12 7 -49

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus