Żupiński czeka na debiut w lidze

13.05.2018, 10:13

Debiut Karola Żupińskiego w rozgrywkach ligowych zbliża się wielkimi krokami. Bardzo możliwe, że wychowanek Wybrzeża Gdańsk otrzyma szansę już w VIII kolejce Nice 1. Ligi Żużlowej w konfrontacji z Car Gwarant Startem Gniezno.

Sam przyznaje, że nie może się doczekać tego momentu. - Czekam na te urodziny chyba bardziej, niż na wcześniejsze. Nie mogę się doczekać,  ponieważ chętnie wyjechałbym na tor w rozgrywkach ligowych, ale trzeba jeszcze trochę uzbroić się w cierpliwość. Po urodzinach będę do dyspozycji trenera i w pełni gotowy do jazdy. Czy pojadę z Gnieznem? Zobaczymy. - powiedział niespełna 16-letni Żupiński.

- Zimą miałem treningi na sali, a teraz nie zdarza się to zbyt często. Trwa sezon i jeździmy na zawody. W czasie wolnym biegam, aby poprawić kondycję. Cały czas zamierzam to kontynuować. Za mną już kilka udanych zawodów. Teraz mam trochę odpoczynku, ponieważ kolejne odbędą się dopiero 22 maja. Tak się składa, że gdańscy kibice będą mogli zobaczyć mnie w akcji, ponieważ pojedziemy na naszym domowym torze kolejną rundę Nice Cup - dodał.

Autor: Ola

Następny mecz:

24.03.2019, 00:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
2 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
3 Grupa Azoty Unia Tarnów 0 0 0
4 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
5 Orzeł Łódź 0 0 0
6 ROW Rybnik 0 0 0
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus