#ZostańWDomu. Spędzaj czas z GKŻ Wybrzeże!

01.04.2020, 13:39

Epidemia wirusa COVID-19 zatacza coraz szersze kręgi. Obecnie w Polsce potwierdzonych jest już kilkaset przypadków zachorowań, w tym dwa pierwsze w województwie pomorskim. W związku z dynamiczną sytuacją rząd naszego kraju podjął szereg decyzji, które mają doprowadzić do powstrzymania rozwoju ilości zarażeń. Dlatego apelujemy do Was: zostańcie w domach! My mamy dla Was sporo pomysłów na spędzanie tego czasu.

Z dnia na dzień rośnie liczba obostrzeń i zaleceń związanych z epidemią koronawirusa. Podstawowym zaleceniem jakie kierują do nas władze Państwa jest pozostanie w domach i unikanie tym samym możliwości zarażenia. W imieniu zarządu, klubu zawodników oraz pracowników klubu prosimy Was o to samo: Zostańcie w domach!

Jeśli nie ma takiej konieczności unikajcie udziału w zgromdzeniach i wszelkiego rodzaju niepotrzebnych wyjść. Nawet jeśli komuś z Was wydaje się, że wirus go nie dotyczy, nie lekceważcie zaleceń - W życiu jak w sporcie. Do każdego przeciwnika trzeba mieć respekt i pokorę. Dziś naszym przeciwnikiem jest koronawirus. Potraktujmy go poważnie i stosując się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia pozostańmy w domach. Dzięki temu szybciej pokonamy tego trudnego przeciwnika. Zostańcie w domach! - powiedział nam trener Zdunek Wybrzeże, Mirosław Berliński.

Wychodząc na przeciw apelom Ministerstwa Zdrowia o pozostnie w domach my również przeszliśmy na pracę zdalną. Nie zmienia to faktu, że staramy się urozmaicić Wam czas aktywnościami na naszych kanałach w mediach społecznościowych. Walkę z nudą rozpoczęliśmy od akcji #zostanwdomu #oglądajżużel w ramach której przypominamy Wam archiwalne pojedynki naszego klubu. Możecie je oglądać na naszym kanale na www.youtube.com - kliknij, by przenieść się na stronę, gdzie co 2-3 dni umieszczamy kolejne mecze.

Jako że nie samymi archiwami człowiek żyje, na naszej stronie na portalu www.facebook.com - kliknij, by przejść,  organizujemy wideochaty na żywo z zawodnikami naszego klubu. Dotychczas mogliście porozmawiać z Mikkelem Bechem, a nagranie zostało wyświetlone już ponad 3 tysiące razy.

Nie pojedziemy realnie? To zmierzymy się wirtuanie - pod takim hasłem odbędzie się wirtualny mecz Zdunek Wybrzeże Gdańsk, a Unią Tarnów w grze Speedwy Turbo Sliders. W meczu udział weźmie Kacper Gomólski. Dochód z symbolicznych biletów zostanie przekazany na walkę z koronawirusem. Więcej informacji na temat meczu znajdziecie tutaj - kliknij, żeby przeczytać.

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
2 Apator Toruń 0 0 0
3 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
4 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
5 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
6 Orzeł Łódź 0 0 0
7 Polonia Bydgoszcz 0 0 0
8 Unia Tarnów 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus