Zobacz kevlar na sezon 2019! (wideo)

12.03.2019, 13:48

Więcej bieli i klubowych barw, powrót gdańskich lwów oraz cytat ś.p. Pawła Adamowicza to najważniejsze elementy kombinezonu żużlowców Zdunek Wybrzeże Gdańsk na sezon 2019. Zapraszamy do obejrzenia wideo prezentującego nowe kevlary naszej drużyny.

Kombinezon to podstawowe wyposażenie każdego żużlowca. Pełni on rolę ochronną dla zawodnika, jest miejscem ekspozycji reklam sponsorów, ale przede wszystkim jest elementem identyfikacji drużyny. Niepisaną tradycją jest to, że większość klubów praktycznie na każde rozgrywki przygotowuje nowy design kevlarów. Sezon 2018 był pierwszym rokiem w historii GKŻ Wybrzeże, w którym dominującym kolorem kombinezonu był czarny. Wcześniej kolorystyka opierała się na klubowych barwach czerwonej, białej i niebieskiej.

Wzór przygotowany na sezon 2019 jest rozwinięciem pomysłu z ubiegłego rok Nadal dominującą barwą jest kolor czarny, jednak w tegorocznych kombinezonach jest znacznie więcej bieli niż poprzednio. Ważnym elementem sa również pozostałe klubowe kolory jak czerwony i niebieski. Po siedmiu latach przerwy na plecy kombinezonu wracają gdańskie lwy pod którymi znalazł się cytat z ostatniej wypowiedzi tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska, Pana Pawła Adamowicza - Ten sezon jedziemy dla Pawła Adamowicza. Nasi zawodnicy będą mieli na kevlarach cytat: "Gdańsk jest najcudowniejszym miastem na świecie". To hołd dla zmarłego prezydenta, który był przyjacielem żużla - mówił na konferencji prasowej przed sezonem Prezes Zarządu GKŻ Wybrzeże, Tadeusz Zdunek.

Zachęcamy do obejrzenia filmu wideo prezentującego wzór kombinezonu na nadchodzące rozgrywki.

Autor: Redakcja

Następny mecz:

01.06.2019, 16:15 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 6 8 +23
2 ROW Rybnik 6 8 +51
3 Unia Tarnów 5 6 +8
4 Car Gwarant Start Gniezno 5 6 -7
5 Orzeł Łódź 6 6 0
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 6 4 -30
7 Lokomotiv Daugavpils 6 2 -45

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus