Znamy terminarz mini żużla na sezon 2018

19.01.2018, 15:36

Dziś w Poznaniu odbyło się spotkanie klubów mini żużlowych zgłoszonych do sezonu 2018. W zebraniu udział wziął oczywiście przedstawiciel GKZ Wybrzeże, trener Lech Kędziora.

Jednym z efektów spotkania było uzgodnienie terminarza rozgrywek Indywidualnych Mistrzostw Polski, Pucharu Polski Par Klubowych oraz Drużynowych Mistrzostw Polski w klasie 80-125cc. Zgodnie z ustalonym dziś harmonogramem rozgrywek najmłodsi żużlowcy dwukrotnie zjawią się w Gdańsku. W pierwszy weekend czerwca na mini torze stadionu im. Zbigniewa Podleckiego odbędzię się 4. runda IMP 80-125cc oraz PPPK 80-125cc, natomiast w pierwszy weekend sierpnia gdańscy kibice obejrzą 8. rundę IMP 80-125cc oraz 2. rundę DMP 80-125cc. Ponadto na gdańskim torze odbędą się półfinały Indywidualnych Mistrzostw Świata 250cc, o których więcej pisaliśmy tutaj.

Przypominamy, że aktualnym Indywidualnym Mistrzem Polski w klasie 80-125cc jest wychowanek Młodzieżowej Szkoły Żużlowej sponsorowanej przez Grupę Lotos.

Kwiecień
28 sob IMP 80-125 cc 1 runda Rybnik
29 ndz PPPK 80-125 cc 1 runda Rybnik

Maj
05 sob IMP 80-125 cc 2 runda Bydgoszcz
06 ndz PPPK 80-125 cc 2 runda Bydgoszcz
26 sob IMP 80-125 cc 3 runda Wawróww
27 ndz PPPK 80-125 cc 3 runda Wawrów

Czerwiec
02 sob IMP 80-125 cc 4 runda Gdańsk
03 ndz PPPK 80-125 cc 4 runda Gdańsk

16 sob IMP 80-125 cc 5 runda Toruń
17 ndz PPPK 80-125 cc 5 runda Toruń
23 sob IMP 80-125 cc 6 runda Częstochowa
24 ndz PPPK 80-125 cc 6 runda Finał Częstochowa

Lipiec
14. sob IMP 80-125 cc 7 runda Wawrów
15. ndz DMP 80-125 cc 1 Runda Wawrów

Sierpień
04 sob IMP 80-125 cc 8 runda Gdańsk
05 ndz DMP 80-125cc 2 runda Gdańsk

25 sob IMP 80-125 cc 9 Runda Częstochowa
26 ndz DMP 80-125 cc 3 Runda Częstochowa

Wrzesień
08 sob IMP 80-125 cc 10 runda Rybnik
09 nie DMP 80-125 cc 4 runda Rybnik
15 sob IMP 80-125 cc 11 runda Finał Toruń
16 ndz DMP 80-125 cc 5 runda Finał Bydgoszcz

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

04.07.2022, 18:00 / Gniezno

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 12 24 +63
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 11 18 +104
3 Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4 Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 12 10 -40
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10 10 -18
7 Aforti Start Gniezno 10 7 -95
8 ROW Rybnik 10 6 -46

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus