Zdunek Wybrzeże - Stelmet Falubaz. INFORMACJE ORGANIZACYJNE

20.06.2022, 17:06

Prezentujemy najważniejsze informacje organizacyjne dotyczące meczu 11. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej, 26 czerwca o godz. 14 przeciwko zespołowi Stelmet Falubaz Zielona Góra.

1. CENY I SPRZEDAŻ BILETÓW
Ceny wejściówek w sprzedaży online:
Bilet normalny - 35 zł  (sektor zielony i niebieski) i 45 zł (sektor czerwony, trybuna kryta)
Bilet ulgowy - 25 zł (sektor zielony i niebieski) i 35 zł (sektor czerwony, trybuna kryta

KUP BILET PRZEZ INTERNET

Ceny wejściówek w sprzedaży stacjonarnej, w dniu meczu:
Bilet normalny - 40 zł  (sektor zielony i niebieski) i 50 zł (sektor czerwony, trybuna kryta)
Bilet ulgowy - 25 zł (sektor zielony i niebieski) i 35 zł (sektor czerwony, trybuna kryta)

W sprzedaży online obowiązuje promocja "Przyjdź całą paczką, zapłać mniej".
Do każdych 3 zakupionych biletów - dodatkowa wejściówka gratis!

Zapraszamy grupy zorganizowane do lat 10 do skorzystania z promocji "Sektor Młodego Kibica".

UWAGA! Posiadacze Gdańskiej Karty Mieszkańca dwa razy w sezonie mogą kupić bilet normalny w cenie biletu ulgowego. Zniżka obowiązuje w kasach, w dniu zawodów. Będzie można z niej skorzystać w oznaczonym okienku w kasie nr 2.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PROMOCJI BILETOWYCH

Ulga przysługuje: kobietom, osobom powyżej 65. roku życia, a także młodzieży do ukończenia 18. roku życia włącznie.
Posiadaczom karnetów przysługuje bezpłatny program zawodów w formie cyfrowej oraz bezpłatny parking.
Dzieci do lat 7 wchodzą na mecze bezpłatnie.
Uczniowie szkół podstawowych oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności (I grupa) wchodzą na mecze na podstawie programu zawodów w cenie 15 zł. 

Zachęcamy do zakupu biletu przez internet. Nie ma obowiązku wydruku i posiadania wejściówki w formie papierowej. Do wstępu na stadion upoważnia okazanie kodu na telefonie.

Posiadacze mini-karnetów na mecze z Landshut i Falubazem uprawnieni są do odbioru darmowego programu przed meczem, w oznaczonym okienku kasy nr 2.

Posiadacze całosezonowych karnetów mogą skorzystać ze specjalnej zniżki i w przedsprzedaży internetowej kupić dodatkowy bilet na mecz z  Falubazem za 50 procent ceny. Bilet można podarować dowolnej osobie.


2. FUNKCJONOWANIE KAS W DNIU ZAWODÓW I WEJŚCIE NA STADION
W dniu meczu, od godz. 12:30, czynne będą kasy nr 2, 3 (od Bramy Maratońskiej). Płatność kartą będzie możliwa wyłącznie w kasie nr 2, w oznaczonym okienku. Przypominamy, że kasy od strony stacji paliwowej LOTOS, które nie znajdowały się na terenie stadionu, zostały zlikwidowane. 

Kibice wejdą na obiekt od godz. 12:30  wejściami od stacji LOTOS i Bramy Maratońskiej. Otwarte będą: na sektor zielony  - brama nr 2, na sektor niebieski - brama nr 8, na sektor czerwony - brama nr 5, na VIP - brama nr 6. Kasa i wejście na stadion od sektora gości (nr 1) będą zamknięte.

Otwarcie kasy i wejścia na stadion przy sektorze gości będzie uzależnione od zgłoszenia kibiców przyjezdnych.

Posiadacze karnetów lub biletów kupionych w przedsprzedaży, którzy zechcą nabyć program zawodów bez stania w kolejce do kasy, będą to mogli zrobić na stoiskach z gadżetami.


3. ZASADY WSTĘPU KIBICÓW GOŚCI
 Sprzedaż internetowa biletów na sektor gości nie będzie prowadzona. Przyjezdnych kibiców chcących zasiąść w sektorze gości, obowiązują następujące zasady:

a) Przygotowanie imiennej, alfabetycznej listy kibiców, wg schematu: nazwisko, imię, numer PESEL;

b) Zatwierdzenie powyższej listy przez klub Falubaz Zielona Góra oraz przesłanie na adres mailowy: klub@wybrzezegdansk.pl do dnia 24.06.2022 r. do godziny 12:00.

c) Posiadanie dokumentu tożsamości przez każdego uczestnika wyjazdu;

d) Wskazanie osoby odpowiedzialnej za organizację  wyjazdu wraz z podaniem danych kontaktowych wskazanej osoby (imię, nazwisko, numer telefonu, adres email);

e) Szacunkowe określenie rodzaju oraz liczby środków transportu wraz z podaniem numerów rejestracyjnych autokarów i busów oraz podanie planowanej godziny dotarcia na stadion żużlowy Gdańskiego Ośrodka Sportu, im. Zbigniewa Podleckiego.

f) Dla kibiców, którzy nie przyjadą zorganizowaną grupą, istnieje możliwość wejścia na sektor gości, w zależności od poziomu jego zapełnienia i dopisania się do listy na miejscu (nazwisko, imię, numer PESEL).

4. PARKING
Niestrzeżony parking od ul. Zawodników (PARKING 2), na terenie po hali GKS Wybrzeże, jest bezpłatny dla posiadaczy karnetów. Dla posiadaczy biletów na mecz jest płatny 5 zł. 

5. MEDIA
Akredytowanych dziennikarzy prosimy o wejście przy Bramie Maratońskiej (pomiędzy kasami 2 i 3) i udanie się do oznakowanego kontenera po lewej stronie. Tam na podstawie legitymacji dziennikarskich zostaną Państwu wydane akredytacje, niebieskie opaski, a także żółte kamizelki dla fotoreporterów.

Fotoreporterzy z akredytacjami FOTO oraz żółtymi kamizelkami, proszeni są o udanie się do parku maszyn, a następnie niezwłocznie - pasem bezpieczeństwa - pod start od strony trybun. W parku maszyn mogą przebywać wyłącznie fotoreporterzy klubowi (zielone  kamizelki).

W trakcie zawodów na płycie stadionu, za wyjątkiem delegata PZM, będą mogli przebywać wyłącznie fotoreporterzy klubowi  (zielone kamizelki) oraz – rotacyjnie, pomiędzy seriami startów  – o jednym z pozostałych fotoreporterów pomiędzy seriami. Za przydział jednej pomarańczowej kamizelki odpowiada Tomasz Rosochacki, pierwszeństwo mają przedstawiciele partnerów medialnych Klubu. Gorąco prosimy o stosowanie się do poleceń p. Rosochackiego. Odprawa po próbie toru, ok. 15 minut przed prezentacją, pod trybuną prasową.

Dziennikarze z akredytacjami MEDIA i niebieskimi opaskami proszeni są o kierowanie się do wejścia nr 5, bezpośrednio na trybunę prasową. Po zakończeniu spotkania i zwolnieniu motocykli przez sędziego zawodów, dziennikarze mogą udać się pasem bezpieczeństwa do parku maszyn.

Bezpłatny parking dla przedstawicieli mediów oraz VIP znajduje się na lewo od stadionu, od strony ul. Zawodników (pierwszy parking, po lewej stronie - PARKING 1).

  

Autor: Redakcja

Następny mecz:

26.06.2022, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 10 15 +53
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 10 15 +114
3 Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4 Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5 KŻ Orzeł Łódź 11 10 -38
6 Aforti Start Gniezno 10 7 -95
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9 7 -28
8 ROW Rybnik 9 6 -38

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus