Zasady wstępu kibiców z Gdańska na mecz w Tarnowie

12.09.2017, 12:10

W niedzielę o godzinie 14.30 w Tarnowie najważniejszy mecz sezonu żużlowego 2017. Gdańscy zawodnicy liczą na to, że podczas meczu wspierać ich będzie liczna grupa kibiców. Przedstawiamy zasady wstępu gdańskich kibiców na niedzielny mecz. Zgłoszenia prosimy przesyłań na wyjazdy@wybrzezegdansk.pl

Zorganizowaną grupę kibiców obowiązuje:

1. Przygotowanie imiennej, alfabetycznej listy uczestników wyjazdu, wg schematu: nazwisko, imię, numer PESEL.
2. Osoby niepełnoletnie będą przyjmowane tylko z dorosłym opiekunem, którego
nazwisko winno być wskazane przy nazwisku niepełnoletniego uczestnika wyjazdu.
3. Potwierdzenie powyższej listy przez klub drużyny gości oraz przesłanie potwierdzonej l
isty do Unia Tarnów ŻSSA na adres zssa@unia.tarnow.pl w nie przekraczalnym terminie do 24 godzin przed zawodami.
4. Pozyskane dane zostaną przekazane KMP w Tarnowie, firmie ochroniarskiej, a także  pozwolą na przygotowanie należytej obsługi kibiców drużyny przyjezdnej ze strony tarnowskiego klubu.
5. Posiadanie dokumentu tożsamości przez każdego uczestnika zorganizowanego wyjazdu do wglądu w każdym czasie na wezwanie Policji, Służby Ochrony oraz pracowników organizatora imprezy.
6.Wskazanie osoby odpowiedzialnej za organizacje wyjazdu z ramienia klubu drużyny
gości wraz z podaniem kontaktowego numeru telefonu.
7. Określenie ilości środków transportu wraz z podaniem numerów rejestracyjnych.


Informacje dodatkowe:
1. Ceny biletów : Bilet normalny 30zł, Bilet ulgowy – 20zł. Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki, program zawodów – 8zł
2.W celu ułatwienia i sprawnego przeprowadzenia procesu sprzedaży biletów, weryfikacji danych osobowych oraz wpuszczania kibiców na sektor gości prosimy, aby osoba odpowiedzialna za organizacje wyjazdu dokonała zakupu biletów dla całej grupy w punkcie kasowym dedykowanym kibicom przyjezdnym przy klatce gości od ulicy Zbylitowskiej.
3. Przed wpuszczeniem kibiców gości do sektora zostanie przeprowadzona obowiązkowa kontrola kibiców gości mająca na celu wykluczenie posiadania:
- Pirotechniki (wszelkiego rodzaju)- Narzędzi niebezpiecznych (wszelkiego typu)
- Alkoholu
- Flag, transparentów z hasłami obrażającymi Unię Tarnów, a w szczególności: pracowników członków zarządu klubu, zawodników, sponsorów, gości klubu.
-transparentów z hasłami wykraczającymi poza akcje wspierania swojej drużyny, szczególności treści politycznej.
-sektorówek (wszelkiego typu)
4. Osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu nie zostaną wpuszczone na obiekt.
5. Przed wpuszczeniem kibiców gości do wydzielonego sektora oraz po zakończeniu zawodów po wyjściu kibiców, przedstawiciel klubu gospodarza oraz organizator wyjazdu dokonują pisemnego, protokolarnego odbioru sektora gości pod kątem sprawności urządzeń i wyposażenia stadionowego. Brak w uczestnictwa w odbiorze sektora osoby odpowiedzialnej za organizacje wyjazdu będzie traktowany, jako rezygnacja z powyższego uprawnienia, co nie wpływa na ważność sporządzonego protokołu. W przypadku stwierdzenia wystąpienia zniszczeń pomeczowych sporządzony zostanie materiał zdjęciowy. Dokumentacja ta będzie podstawą do dochodzenia od klubu gości zwrotów kosztów za powstałe zniszczenia.

Unia Tarnów ZSSA informuje, ze decyzje o wpuszczeniu kibiców indywidualnych do wydzielonego sektora gości podejmuje Organizator w porozumieniu z Policją oraz służbami ochrony. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji wszystkie osoby, które wyrażają chęć wejścia na sektor gości będą zobowiązane do wpisania się na listę z podaniem imienia, nazwiska oraz numeru PESEL i poddaniu się weryfikacji i kontroli

 

 

 

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

26.06.2022, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 10 15 +53
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 10 15 +114
3 Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4 Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5 KŻ Orzeł Łódź 11 10 -38
6 Aforti Start Gniezno 10 7 -95
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9 7 -28
8 ROW Rybnik 9 6 -38

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus