Wypowiedzi po Pucharze Nice 1. Ligi Żużlowej

09.07.2018, 11:07

Zawodnicy Zdunek Wybrzeża Gdańsk spisali się doskonale w Pucharze 1. Ligi Żużlowej. Po zawodach wypowiedziało się gdańskie trio, które na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego zrobiło cały show.

Mikkel Michelsen (1. miejsce): Przede wszystkim wygrałem zawody i mogę powiedzieć, że dziś byłem najlepszym zawodnikiem turnieju. Jak spojrzysz w statystyki, to nie jestem pierwszy, choć utrzymuję się w czołówce. Fajnie było wygrać w domu. Sprawdzaliśmy wiele różnych rzeczy w motocyklach, wszystko idzie coraz lepiej i walczymy dalej.

Anders Thomsen (2. miejsce): Przede wszystkim chciałem przetestować pewne rzeczy w motocyklu i okazało się, że znalazłem to, co trzeba. Może to się przydać w lidze. W końcówce znajdowałem fajną przyczepność pod bandą. Znalazłem tam ciekawą drogę. 

Mikkel Bech (8. miejsce): Użyłem nowy silnik bo czułem, że brak mi prędkości. Miałem okazję do przetestowania pewnych rozwiązań i mocno pracowałem na to, by znaleźć coś, co będzie działać w przyszłości. Mam już pewne wnioski. Niestety zabrakło mi jednego punktu do barażu. Te zawody były szansą dla wielu na sprawdzenie się przed najważniejszymi meczami ligowymi. Niektórzy może mocno chcieli wygrać, ale każdy podchodzi do tych spraw indywidualnie. Jestem dumny z mojej duńskiej mafii, bo zajęli dwa pierwsze miejsca.

 

Autor: M.

Następny mecz:

24.03.2019, 14:30 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
2 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
3 Grupa Azoty Unia Tarnów 0 0 0
4 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
5 Orzeł Łódź 0 0 0
6 ROW Rybnik 0 0 0
7 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus