Wspieramy walkę z koronawirusem! Jedziemy wirtualny mecz!

16.03.2020, 15:06

Nie pojedziemy realnie? To powalczymy z drużyną z Tarnowa wirtualnie. Już 5. kwietnia odbędzie się pojedynek pomiędzy drużynami z Gdańska i Tarnowa w grze internetowej Speedway Turbo Sliders. Transmisja na żywo z meczu odbędzie się na portalu www.youtube.com, a dochód z symbolicznych biletów na ten spotkanie zostanie przeznaczonych na wsparcie walki z koronawirusem. Kup bilet i pomóż pokonać wirusa.

Lekarze na świecie i w Polsce walczą z epidemią koronawirusa, która zatacza coraz szersze kręgi. GKŻ Wybrzeże od zawsze wspiera wszelkie odpowiedzialne akcje społeczne. Nie inaczej jest tym razem i od kilku dni na naszych kanałach w portalach społecznościowych publikujemy zdecydowanie większą ilość treści niż zwykle, by kibice mieli alternatywę dla wyjścia z domu. Na tym jednak nie koniec. Już dziś wytaczamy kolejną broń przeciwko wirusowi.

5 kwietnia o godzinie 14:00 miał się rozpocząć inaguruacyjny pojedynek sezonu 2020 pomiędzy drużynami z Gdańska i Tarnowa. Wiemy już, że zawodnicy nie wyjadą na tor, ale do pojedynku i tak dojdzie! Areną zmagań będzie wirtualny tor w grze internetowej Speedway Turbo Sliders, gdzie na przeciwko siebie staną zawodnicy reprezentujący oba miasta. W zespole z Gdańska wystąpi Kacper Gomólski, a o ewentualnym udziale innych żużlowców będziemy Was informować na bieżąco. Już dziś każdy z Was może kupić bilety na ten wirtualny pojedynek, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na walkę z koronawirusem. Transmisja na żywo z meczu odbędzie się na portalu www.youtube.com. Cena biletu to 5 złotych. Sam zakup biletu jest symboliczny. Przede wszystkim chodzi o to, byśmy pokazali siłę środowiska żużlowego w walce z wirusem. Zachęcamy do mobilizacji i zakupu biletów - oprócz pozostania w domach to jest kolejna rzecz, którą możemy zrobić wspólnie.

Wesprzeć walkę z koronawirusem i zakupić bilety na wirtualny mecz możecie tutaj - kliknij, aby kupić bilet. W kolejnych dniach będziemy Was na bieżąco informować o planach związanych z wydarzeniem.

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
2 Apator Toruń 0 0 0
3 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
4 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
5 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
6 Orzeł Łódź 0 0 0
7 Polonia Bydgoszcz 0 0 0
8 Unia Tarnów 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus