Wiktor Kułakow: Możemy tylko przeprosić

11.09.2021, 22:54

Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrało na wyjeździe z Cellfast Wilkami Krosno 35:55 i odpadło z rywalizacji o PGE Ekstraligę. - Nie daliśmy za dużo radości swoim kibicom. Możemy ich tylko przeprosić - powiedział po spotkaniu w Krośnie Wiktor Kułakow.

Rosjanin był najlepiej punktującym zawodnikiem Zdunek Wybrzeża podczas meczu w Krośnie, ale zdobył zaledwie dziewięć punktów. Początek zawodów miał bardzo słaby, dwa razy z rzędu przegrał po 1:5. Później się przebudził, potrafił wygrać wyścig, lecz w przekroju całego spotkania nie prezentował się zbyt korzystnie.

- Sam nie wiem co mam powiedzieć po takim meczu. Mogę jedynie przeprosić kibiców i zarząd klubu. Mi również nie podoba się moja jazda. Robię dużo błędów na torze. To problem mentalny. Byłem zbyt mocno spięty w dwóch ostatnich meczach. Za bardzo chcę i wtedy nie jadę tak, jakbym sobie tego życzył - tłumaczył po spotkaniu Kułakow.

Na początku sezonu Kułakow należał do liderów Zdunek Wybrzeża, praktycznie co kolejkę kręcił się w okolicach kompletu punktów. Jednak im dalej w las, tym częściej przytrafiały mu się wpadki. - Patrząc z perspektywy ostatnich lat, zawsze pojawiał się u mnie problem w końcówce sezonu. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Nie jestem zmęczony. Po prostu przychodzi taki moment, gdy głowa nie wytrzymuje ciśnienia. Muszę nad tym pracować przez najbliższą zimę. Tak nie może być - powiedział.

Odniósł się też do swojej przyszłości w gdańskim klubie. - Sam nie wiem czy odejdę czy zostanę. Myślę, że wyjaśni się to w najbliższych dniach - przyznał Kułakow.

Po chwili jednak dodał: - Nie daliśmy za dużo radości swoim kibicom. Możemy tylko przeprosić. Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie już awansujemy.

źródło: nSport+

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Cellfast Wilki Krosno 14 24 +52
2 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 14 24 +104
3 ROW Rybnik 14 23 +81
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 20 +1
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 17 +61
6 KŻ Orzeł Łódź 14 15 -24
7 Aforti Start Gniezno 14 14 -46
8 Unia Tarnów 14 3 -229

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus