We wtorek i środę kolejne treningi

11.03.2019, 16:17

Do pierwszego meczu sezonu żużlowego zostały zaledwie trzy tygodnie. W związku z tym intensywności nabierają treningi naszej drużyny. Jutro i w środę na gdańskim torze odbędą się kolejne próbne jazdy. Po raz kolejny zobaczymy wszystkich krajowych zawodników Zdunek Wybrzeże oraz kilku gości z innych klubów.

Dla Krystiana Pieszczka, Kacpra Gomólskiego, Adriana Cyfera, Karola Żupińskiego oraz Dominika Majchrzaka będzie to już trzeci w tym roku trening na obiekcie im. Zbigniewa Podleckiego. Oprócz nich na wtorkowych zajęciach zobaczymy również Denisa Zielińskiego. Dzień później wypożyczony z MRGarden GKM Grudziądz zawodnik wyjedzie trenować do chorwackiego Gorican. Po raz kolejny na treningach zabraknie żużlowwców zagranicznych Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Cała czwórka, tj. Mikkel Bech, Jacob Thorssell, Joel Kling oraz Jonas Seifert-Salk nad morzem pojawi się dopiero w przyszłym tygodniu. Na treningi punktowane z Euro-Finannce Polonią Piła oraz Speed Car Motor Lublin przyjedzie również Bradley Wilson-Dean. 

Oprócz gdańskich zawodników na torze jutro i w środę zobaczymy również żużlowców z innych klubów - Zarówno we wtorek i środę przewidujemy po trzy godziny jazdy. Optymalna liczba trenujących w takich warunkach żeby trening przebiegał płynnie to dwunastu zawodników. W związku z tym możemy się jutro spodziewać kilku gości - powiedział trener Mirosław Berliński.

Początek treningów we wtorek i środę o 14ej.W trakcie treningów w biurze klubu można nabyć karnety na sezon 2019, karnety w ramach akcji #ZaszczepmyDzieciomSport oraz gadżety z klubowego sklepu.

Autor: Redakcja

Następny mecz:

01.06.2019, 16:15 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 6 8 +23
2 ROW Rybnik 6 8 +51
3 Unia Tarnów 5 6 +8
4 Car Gwarant Start Gniezno 5 6 -7
5 Orzeł Łódź 6 6 0
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 6 4 -30
7 Lokomotiv Daugavpils 6 2 -45

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus