Ważna informacja dla posiadaczy karnetów!

28.08.2017, 11:57

Mecz półfinałowy zbliża się wielkimi krokami.W związku z faktem, iż będzie to już ósme spotkanie w Gdańsku w tym sezonie podczas tych zawodów oraz ewentualnego spotkania finałowego nie będą obowiązywały karnety całosezonowe.

Karnety całosezonowe sprzedawane przez GKŻ Wybrzeże obejmowały możliwość wstępu na siedem spotkań ligowych w cenie sześciu zawodów oraz wstęp na wszystkie krajowe imprezy rozgrywane w Gdańsku. Pojedynek z Lokomotivem Daugavpils będzie ósmym meczem ligowym rozgrywanym w tym sezonie na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego. W związku z powyższym przypominamy, iż karnety nie będą obowiązywały podczas meczów półfinałowych oraz ewentualnego finału NICE PLŻ.

Posiadacze karnetów mają jednak możliwość wejścia na zawody półfinałowe z użyciem karnetu. Aby tak się stało należy doładować kartę. Można tego dokonać nie wychodząc z domu. Wystarczy wykonać przelew na konto klubu w wysokości ceny biletu jaki chcemy kupić. Co bardzo ważne kupując bilet nie trzeba zwracać uwagi na rodzaj karnetu jaki posiadamy. Posiadacz karnetu na trybunę niebieską/zieloną może nabyć bilet na dowolną trybunę.  Poniżej podajemy dane do przelewu.

GKŻ Wybrzeże
ul. Zawodników 1
80-729 Gdańsk
nr konta: 37 1050 1764 1000 0023 1278 0089 (ING Bank Śląski)
Tytuł przelewu: numer karnetu oraz rodzaj biletu (np.55421, ulgowy niebieska)

Bardzo prosimy o dokładne przepisanie numeru karnetu oraz rodzaju sektora na który chcą Państwo kupić bilet. Jest to bardzo ważne w związku z faktem, że cena biletu normalnego na trybunę niebieską/zieloną jest taka sama jak cena biletu ulgowego na trybunę czerwoną.

Poniżej zdjęcie karnetu z zaznaczonym numerem, który należy przepisać:

Jednocześnie przypominamy, iż cały czas trwa sprzedaż biletów w internecie --> kliknij, by kupić bilet

Przypominamy ceny biletów na zawody:
Sektor zielony/niebieski:
Bilet normalny: 25 zł
Bilet ulgowy: 15 zł
Sektor czerwony:
Bilet normalny: 35 zł
Bilet ulgowy: 25 zł
Sektor VIP:
Bilet normalny: 75 zł

Uwaga: Do ulgi uprawnione są wszystkie kobiety, młodzież szkolna, studenci do 26. roku życia (urodzeni w 1991 roku i młodsi), emeryci, renciści oraz opiekunowie osób niepełnosprawnych. W przypadku wątpliwości dotyczących wieku bileter może zażądać okazania dokumentu ze zdjęciem stwierdzającym wiek, w przypadku jego braku bileter może odmówić wstępu na zawody. Dzieci do lat 7 oraz osoby niepełnosprawne na zawody wchodzą gratis.

Zachęcamy do zakupów. Bądź ósmym zawodnikiem naszego zespołu i wspomóż drużynę w walce o awans!

 

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

28.05.2022, 16:30 / Łódź

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Stelmet Falubaz Zielona Góra 6 10 +56
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 6 7 +17
3 Cellfast Wilki Krosno 5 6 +13
4 Trans MF Landshut Devils 6 6 -17
5 KŻ Orzeł Łódź 6 5 -23
6 ROW Rybnik 6 5 +6
7 Aforti Start Gniezno 5 5 -19
8 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 6 2 -33

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus