Trzecie miejsce młodzieży w II rundzie DMP 85-125cc

29.05.2021, 15:19

Na mini torze w Gdańsku odbyła się dziś druga runda Drużynowych Mistrzostw Polski w klasie 85-125cc. Zwyciężyli zawodnicy GUKS Speedway Wawrów, drugie miejsce zajęli mini żużlowcy z Bydgoszczy, a na najniższym stopniu podium stanęli gdańszczanie.

Wyniki:

GUKS Speedway Wawrów 47
13. Kewin Nycz 14 (3,3,3,2,3)
14. Mikołaj Krok 11 (1,3,3,1,3)
15. Filip Bęczkowski 10 (2,1,3,3,1)
16. Maksymilian Kostera 12 (3,2,1,3,3)

BTŻ Polonia Bydgoszcz 39
9. Maksymilian Pawełczak 13 (3,3,2,3,2)
10. Wiktor Jasiński 11 (2,3,d,3,3)
11. Adam Putkowski 9 (1,2,2,2,2)
12. Oskar Funtowicz 2 (0,2,-,-,-)
19. Maciej Kurzawski 4 (1,2,1)

GKŻ Wybrzeże Gdańsk 23
5. Jakub Malina 9 (3,2,3,1,0)
6. Eryk Kamiński 9 (2,1,2,2,2)
7. Filip Zaborek 3 (u,0,1,0,2)
8. Seweryn Kapiszka 2 (0,1,w,1,0)

Bocar Włókniarz Częstochowa 9
1. Igor Nabiałkowski 1 (u,-,w,0,1)
2. Dawid Rozpędek 2 (1,1,-w,w)
3. Alan Ciurzyński 0 (w,d,u,d,0)
4. Paweł Caban 6 (2,0,2,1,1)
17. Jakub Korkus 0 (0,w)

Bieg po biegu:
1. Malina, Caban, Krok, Funtowicz
2. Nycz, Kamiński, Puktowski, Ciurzyński (w)
3. Pawełczak, Bęczkowski, Rozpędek, Kapiszka
4. Kostera, Jasiński, Nabiałkowski (u), Zaborek (u)
5. Pawełczak, Kostera, Kamiński, Caban
6. Jasiński, Malina, Bęczkowski, Ciurzyński (d)
7. Nycz, Funtowicz, Rozpędek, Zaborek
8. Krok, Putkowski, Kapiszka, Korpus
9. Nycz, Caban, Jasiński (d), Kapiszka (w)
10.Krok, Pawełczak, Zaborek, Ciurzyński (u)
11.Malina, Putkowski, Kostera, Korkus (w)
12.Bęczkowski, Kamiński, Kurzawski, Nabiałkowski (w)
13.Kostera, Kurzawski, Kapiszka, Korkus (d)
14.Bęczkowski, Putkowski, Caban, Zaborek
15.Jasiński, Kamiński, Krok, Rozpędek (w)
16.Pawełczak, Nycz, Malina, Nabiałkowski
17.Krok, Zaborek, Kurzawski, Ciurzyński
18.Kostera, Putkowski, Nabiałkowski, Kapiszka (u)
19.Jasiński, Kamiński, Bęczkowski, Rozpędek (w)
20.Nycz, Pawełczak, Caban, Malina

 

 

Sponsorem Młodzieżowej Szkoły Żużlowej jest:

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

14.08.2021, 16:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 ROW Rybnik 13 22 +89
2 Cellfast Wilki Krosno 13 22 +44
3 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 13 21 +86
4 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 13 17 +79
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 13 17 -7
6 Aforti Start Gniezno 13 13 -32
7 KŻ Orzeł Łódź 13 13 -38
8 Unia Tarnów 13 3 -221

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus