Transfery(7): W Lesznie i Bydgoszczy mają gotowe składy

08.11.2019, 08:17

Bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem czwartku, było przedstawienie składu naszej drużyny na sezon 2020. Znamy już wszystkich żużlowców, którzy będą reprezentować barwy Zdunek Wybrzeża Gdańsk. W międzyczasie inne kluby, też nie próżnowały.

W czwartkowy wieczór swoją kadrę przedstawiła Unia Leszno. W ekipie mistrza Polski, są bardzo zadowoleni ze stylu w jakim osiągane są wyniki. W związku z tym, w kadrze nie doszło do żadnej zmiany. Wszyscy zawodnicy z sezonu 2019 otrzymają szansę w kolejnym roku, a lider „Byków” Emil Sajfutdinow związał się dwuletnią umową. Nie jest to jedyny długoletni kontrakt w leszczyńskiej ekipie, umowy do 2022 roku zawarli Brady Kurtz i Jaimon Lidsey. W Unii powiększy się również sztab szkoleniowy, do drużyny dołączy klubowa legenda - Leigh Adams, który będzie zajmował się szkoleniem w Australii.

W międzyczasie potwierdzonych zostało kilka innych transferów. Adrian Miedzieński oficjalnie wrócił do Apatora Toruń. Swoje umowy z dotychczasowymi pracodawcami przedłużyli Martin Vaculik oraz Jakub Miśkowiak.

W Nice 1 LŻ. wszystkie oczy skierowane były na Gdańsk, ale nie tylko w naszym klubie coś się działo. Kontrakt z ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz podpisał Andreas Lyager oraz pochodzący z Australii 19 – letni Brayden McGuinness, dla którego będzie to pierwszy ligowy sezon w naszym kraju. Wcześniej miał okazję zaprezentowania swoich umiejętności podczas zawodów Nice Cup.

Wiemy również, że w przyszłym sezonie Sam Masters dalej będzie reprezentować barwy Arged Malesa TŻ Ostrovii.

Ruchy Transferowe:

Adrian Miedziński – Forbet Włókniarz Częstochowa -> Apator Toruń
Andreas Lyager – Polonia Piła -> ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
Brayden McGunness – Polonia Bydgoszcz

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
2 Apator Toruń 0 0 0
3 Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0 0 0
4 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0
5 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0
6 Orzeł Łódź 0 0 0
7 Polonia Bydgoszcz 0 0 0
8 Unia Tarnów 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus