TOI TOI Polska Sponsorem Biznesowym

18.03.2023, 07:38

Firma TOI TOI Polska Sp. z o.o. pozostaje Sponsorem Biznesowym GKŻ Wybrzeże na sezon 2023. Firma po trzech sezonach współpracy zdecydowała się na przedłużenie umowy o kolejny rok. Dziękujemy za zaufanie!

Firma TOI TOI Polska z dumą podkreśla swoją długą i owocną współpracę z Gdańskim Klubem Żużlowym Wybrzeże. Od 2020 roku nasza firma aktywnie wspiera rozwój tej cieszącej się popularnością dyscypliny sportowej. Zaangażowanie w rozwój żużla w Gdańsku przynosi korzyści zarówno dla klubu, jak i dla naszej firmy. Współpraca z GKŻ Wybrzeże zwiększa naszą rozpoznawalność, jednocześnie dając nam satysfakcję z uczestnictwa w kształtowaniu lokalnej społeczności. Jesteśmy przekonani, że nasza praca na rzecz rozwoju żużla w Gdańsku jest słuszna i wartościowa. Cieszymy się, że jako firma możemy rokrocznie przyczyniać się do istnienia i rozwoju tej wspaniałej dyscypliny sportowej w naszym regionie" - zakomunikował nasz Sponsor Biznesowy.

TOI TOI Polska Sp. z o.o. oferuje wynajem i serwis kabin toaletowych, urządzeń sanitarnych, kontenerów biurowych i sanitarnych, ogrodzeń przestawnych, umywalek i pisuarów wolnostojących. Świadczy usługi na najwyższym poziomie, co poświadczają otrzymane certyfikaty i referencje.

Firmę TOI TOI założył w 1983 roku w Wiesbaden Harald Müller. Pierwszy oddział w Polsce powstał w 1993 roku, dzięki współpracy polskich przedsiębiorców z niemieckimi inwestorami, którzy przekazali m.in. know how i sprzęt niezbędny do rozpoczęcia działalności. Początkowo TOI TOI funkcjonował w formie kilku niezależnych spółek, zlokalizowanych m.in. w Warszawie, Dąbrowie Górniczej, Poznaniu i Wrocławiu. W 2006 roku nastąpiła konsolidacja wszystkich spółek w jeden podmiot o nazwie TOI TOI Polska.

W 2008 roku TOI TOI Polska oficjalnie stał się częścią ADCO Group, zrzeszającą wszystkie oddziały TOI TOI na całym świecie. ADCO Group obecna jest w ponad 30 krajach, wśród nich są Włochy, Bułgaria, Chorwacja, Macedonia, Szwajcaria, Luksemburg, Belgia, Rumunia, Holandia, USA, Malezja, Tajwan czy Hong Kong. W skład grupy – oprócz TOI TOI – wchodzą też inne firmy. HMT zajmuje się rozwojem floty transportowej i pojazdów serwisowych, a także produkcją kabin toaletowych i innych wyrobów z polietylenu. QITS wspiera infrastrukturę IT Grupy ADCO, stworzył też oprogramowanie do zarządzania obiektami sanitarnymi w różnych lokalizacjach. Z kolei MEPS tworzy mobilne kontenery dla projektów wojskowych i sanitarnych.

TOI TOI Polska Sp. z o.o. świadczy usługi dla dużych firm budowlanych, wojska, agend rządowych, ale także dla klientów indywidualnych. Nieważne czy organizujesz koncert, wesele, imprezę firmową czy remontujesz łazienkę i na ten czas potrzebujesz zastępczej toalety. Każdego klienta traktuje indywidualnie i wyjątkowo.

Wynajęcie i postawienie kabiny, kontenera lub umywalki to dopiero początek usługi. Podstawą i najważniejszą częścią naszej pracy jest serwis. Dzięki nowoczesnym technologiom, łączności, przy wykorzystaniu floty samochodowej, środków chemicznych i specjalistycznych urządzeń serwisy wykonywane są na najwyższym poziomie. Wszystko to przy zachowaniu rygorystycznych zasad BHP. Serwisanci codziennie muszą dotrzeć do setek miejsc w określonym terminie. W krótkim czasie doprowadzają urządzenia sanitarne do wzorowej czystośc.

TOI TOI Polska Sp. z o.o.  swoim zasięgiem obejmuje teren całego kraju. W Polsce funkcjonuje 19 regionalnych przedstawicielstw – baz logistycznych. Aby utrzymać wysoki poziom wykonywanych usług, a także ciągle rozwijać firmę konieczne są inwestycje. Od roku 2005 firma wdraża program modernizacji naszych  placówek. Wprowadza ekologiczne i energooszczędne rozwiązania. Wszystko po to, by stały się bardziej przyjazne dla środowiska i pracowników firmy.

Kontakt:

TOI TOI Polska Sp. z o.o. 
ul. Płochocińska 29
03-044 Warszawa
Infolinia: 804 204 204

Chcesz dołączyć do grona sponsorów? Możesz to zrobić zarówno jako firma jak i osoba indywidualna. Komplet informacji znajdziesz w zakładce poświęconej Klubowi 200.  W naszej ofercie współpracy przewidujemy pakiety skrojone na wszystkich, którzy chcą wesprzeć rozwój gdańskiego żużla, niezależnie od wysokości kwoty.


GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK - OFERTA SPONSORSKA DLA FIRM

OFERTA SPONSORSKA DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

23.06.2024, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Innpro ROW Rybnik 7 13 +42
2 Cellfast Wilki Krosno 8 11 +26
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 8 11 +63
4 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 7 10 +28
5 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 7 7 -26
6 Texom Stal Rzeszów 7 4 -6
7 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 7 4 -46
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 7 1 -81

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus